Onemli Gunler Banner
Sayfa 280/326 İlkİlk ... 180230270278279280281282290 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Son bir viraj var 2,48. Burdan sonra otoban. Ama virajda savrulma ihtimali de var dikkatli olmak lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yine bir hissede karşılaştık umut bey çok fazla bir enerji birikmesi var .Özelikle 1.71 destek 1.97 de ralli modu ki az maz değil .Sağlam topluyorlar belli bir süre burdayım.Hic yoktan üç beş olsun derim yada bu fasulye 7 lira desem ne güzel olur .Sabah geliyorum hayırlı olsun

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Yine bir hissede karşılaştık umut bey çok fazla bir enerji birikmesi var .Özelikle 1.71 destek 1.97 de ralli modu ki az maz değil .Sağlam topluyorlar belli bir süre burdayım.Hic yoktan üç beş olsun derim yada bu fasulye 7 lira desem ne güzel olur .Sabah geliyorum hayırlı olsun

Kahramanbey sizden de bişey kaçmıyor. 1,25 ortalama ile burdayım. Şimdilik güzel gidiyor. Benim sistemime göre 2,48 önemlidir. Sonrası başka dünya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Günaydın ortaklar.

Bugün 90 üstü şık olacak.kısmet inşallah.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

4. 1.73 174 temizledim elektrik gitti Baskı he hadi bakalım şimdi al mali sığır

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    1.73 174 temizledim elektrik gitti Baskı he hadi bakalım şimdi al mali sığır

.........
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Yavaş,Yavaş şenleniyoruz.
    90'a 2 kademe kaldı maaşallah,tahtacıya .
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

7.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Yavaş,Yavaş şenleniyoruz.
    90'a 2 kademe kaldı maaşallah,tahtacıya .
    Harbıden maşallah. Mndrs te üç beş kademe goturmek için gobeğimiz çatladı tahtacı dediğin böyle olmalı...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. 1.90 verdim ben bir süreliğine

Nakit kraldır.

Sayfa 280/326 İlkİlk ... 180230270278279280281282290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •