Sayfa 280/494 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Endeks böyle çatır çatır giderken, bu bilmem naaptığımın kağıdının 2 aydır dip seviyesinde sabit kalması adama çok koyuyor, 2 gün sonra da kapanıp kucağımızda kalacak zaten.. lanet olsun kağıda da sahiplerine de..

2. Ah 20.18 den cakicamdimda o sivri zekaliyada yapamadim

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    bankalar dipteyken sizin gibilere dedik, günlükçü adam banka vs. alır, burda kancıkların eteğinin altında mal aramaz..
    burda zararı çok adam bekler..
    o da şansına kısmetine..
    yiyorsa beklersin..
    Demek önemli değil önemli olan kendi söylediğini kendin uygulayabiliyor musun? Şimdi zararım vardı satamadım deme. Madem bankalar %50 gitti o zararını da bankalardan rahat rahat çıkartıp kara bile geçerdin.

Ama pardon yaa... sen kot dışında 70 tl ye verecektin değil mi.

4. maliyeti çok yüksekte olanlar varken burda 2 puan için geyik muhabbeti yapmayın..saygılı olun..
    2 puan peşine düşenlere yazdım araya kaynak girmeyin, onlara diyorum ki borsa uçmuş bugün.. hala 14-18 diyor adam..
    körmüdür nedir

Akıl vermek haddim değil sayın
    Karaduman ben günlükçüyüm aslında
    zararına satıp son bir hafta qnbfb klnma adese hangisini alsanız muhtemel zararınız. Az çok Çıkmıştı hani bazen inat iyi değildir borsada her zaman alıp beklemek(orta-uzun vade) de kârlı olmuyor ben yeri geldi 10 Bin zarar varken gözünün yaşına bakmadan satıp bir gün sonra daha fazlasını aldım qnb finansn böyle olacağı belliydi sadece örnek verdim onda rsi çok şişti Allah'a emanet olun
     Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    bizim zarar büyük de bekliyoruz sen ne bokuna bekliyorsun
    *Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayın Karaduman kot dışında küçük ortak kalabiliyor musunuz Vedat Akgiray SPK başkanı iken yazmıştı ky satma hakkını kullanmak zorunda değil diye

*Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1
    sayılı Tebliği'nin 11'inci maddesi uyarınca yapılan açıklamadır.

27.09.2019
    tarihinde IZOCM payları ile ilgili olarak 20,12 TL ortalama birim fiyat
    üzerinden 77.228 adet alış işlemi İzocam Holding A.Ş. tarafından
    gerçekleştirilmiştir.

Bu işlemler
    ile birlikte İzocam Holding A.Ş.'nin İzocam
    Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin sermayesindeki payları 27.09.2019 tarihi itibariyle
    % 97,441 olmuştur.

77,228 lot daha almışlar.

%98 ulaşmaları için %0,56 lık bir oran kaldı bu da 137.000 lot yapıyor. 2 iş günü kaldı. Ben kendi adıma elimdekinin yarısını vereceğim p.tesi günü (zaten çok az var) Kimseye al-sat tavsiyesi veremem ama aklın yolu bir.

Belki de %97.99 da kesecekler alımı bilemeyiz ama bir ihtimal. Kimse vermezse bu adamlar her halükarda kot dışında %98 ulaşıp 20.12 tl den hisselerimizi alacaklar. Ama yukarıda bahsettiğim ihtimal varken denemek kimseye bir şey kaybettirmez.

8.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    balıkadam ben günlükçü değilim..zararım bu hissedeyse bu hissede çıkacak..
    hırsızlara mal versem yıllar önce verirdim..
    Nasıl bu hissede çıkacak. Bu saatten sonra %98 e ulaşacakları kesin gibi. sen vermezsen zorla alacaklar elinde ki malları. Daha nasıl hesap yapıyorsun da zararın buradan çıkacağına inanıyorsun.

Sayfa 280/494 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •