Sayfa 281/1004 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: Viop LV

Uluslararası Ceza Mahkemesi (ICC), Ukrayna'da savaş suçu işledikleri gerekçesiyle Rusya Hava Kuvvetleri Uzun Menzilli Havacılık Komutanı Korgeneral Sergei İvanoviç Kobylash ve eski Karadeniz Filosu Komutanı Amiral Viktor Nikolayevich Sokolov hakkında uluslararası yakalama emri çıkardı.

2. Şimşek: Yılın üçüncü ya da dördüncü çeyreğinde zorunlu afet sigortası getirmek istiyoruz-Bloomberg HT

Şimşek: Şu anda kaynaklar daha çok spekülatif alanlarda değerlendiriliyor-Bloomberg HT

Şimşek: Düşük tek haneli enflasyon öngörülebilirliği artırıyor, kaynakların verimli alanlara yönelmesini sağlıyor-Bloomberg HT

3. yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Kayboldu gitti yaw
    Babasının pastanediydi, sürekli babasını tırtıklayıp vobun palasına yediriyordu pastaları, muhtemelen babasından devralmıştır pastaneyi, işlerden fırsat bulup bakamaz ekrana vobcu adamın hiç işi olmamalı hatta wc ye bile seans bittikten sonra gitmeli, yohusa sen gelene kadar uzaya fışkırttırırlar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Tıfıl paylaşmış şimdi. Ben de oradan gördüm
    Para çıkışı zaten takaslarda görünüyordu. Rakam da belli oldu.
    Bu hafta da çıkış var görünüyor..
    Ben daha fazla bekledim eregl de zaten çıkışlar çok oldu bankalar ,kuş, tahtalar arası geçiş olmuş ozaman
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Ben daha fazla bekledim eregl de zaten çıkışlar çok oldu bankalar ,kuş, tahtalar arası geçiş olmuş ozaman
    Evet rakam çok yüksek değil.
    Seçim sonrası politikaların riskine girmek istemeyen ve 3 aydır iyi kar edenlerin bir kısmının çıkması doğal.

7.  Alıntı Originally Posted by presci Yazıyı Oku
    Bulut kardeş forumda yakalamışken aselsan bu yıl bademlerin gözdesi olurmu ne dersin

RNE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2 hafta önce burada bir analiz yaptım genel anlamda yerel seçimden sonra kendi seneryom iç ve dış siyasette değişimler olacak diye .Bu seneryom çalışırsa aselsn üzerinde çalışmalar yapar badem spor.
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    gahahaha

arkadaki adamın amacı ne acaba ne yapmak istemektedir
    .....yorgun demokrat.

Sayfa 281/1004 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz