Sayfa 281/504 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bu defa SPK'ya değil Maliye'ye şikayet etmiştik:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1015243

Bunlardan adam olmaz. Çok uğraştık, beceremedik. Yukarıda yazmış ya mahalle bakkalı. Bunlarda o kayıt kuyudat yok yeminle...

Bu rapora olur veren denetim şirketini de s...mek lazım. Demek ki hiç bir deftere bakıp rakamları çek etmemişler. Lisans iptali için şikayet edeceğim.

Çürümüş a.q. sistemi, her tarafı lağım kokuyor...
    Yani ne diyeyim sayın hissedarxd geçen senede benim bu konuda bir şikayetim olmuştu. Ama maalesef değişen birşey yok. Yemin ediyorum bu şirketin hiçbir açıklamasına raporuna bilançosuna inanmıyorum. Her tarafı yalan her tarafı hile. Ama meşhur bir söz var anamı ....n kadı kimi kime şikayet edeceksin.
    Biz kyler bu SPK dan tescilli hırsızın 3 yüzlünün sahtekarin hissesine yatırım yapmışız ulufe bekler gibiyiz. Yazıklar olsun şirketi de bağımsız denetim şirketide hepsi namussuz hepsi ahlaksız.

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Tekrar ve tekrar kere yazıyorum. SPK da BIST de bu işin içindedir. Çünkü bu üçyüzlünün Pardus şirketinin halkin ırzına geçmesine izin verecekler. Allah tan ramazan başlıyor. Yoksa kallavi bir küfürü haketti ama ben kendime yakıştıramıyorum. Yemin ediyorum belki burdaki arkadaşların içerisinde en çok zarar eden benim inşallah bütün sirketleri batar Ama yüce Rabbimden bugün bile dua ederek isteyeceğim inşallah 3 kuruşa muhtaç olur. Benim cektiklerim aynısını çeker vesselam.

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son yıllarda ülkemizde ben yaptım oldu modası aldı başını gidiyor nasıl olsa hiç bir yaptırım yok hesap soran yok adalet zaten yok sırtını siyasete dayadıysan her işini kitabına uydurursun kokuşmuşluk almış başını gitmiş toplumda ahlak bittiyse hırsızlar at oynatır bu ve bunun gibi şirket sahipleri gelişmiş ülkelerde bu hareketleri yapması mümkün mü ama maalesef bizim ülkemizde yaptığı herkesin yanına kar kalıyor kurumlar görevlerini yapmıyor yada yaptırılmıyor herkes farkında ama üç maymunu oynuyor bir deli çıkıpta Kral çıplak diyemiyoruz işimizi Allaha havale ediyoruz Rabbim in adaleti muhakkak ki şaşmaz mübarek gecede şerri hayra değişen bu tip insanları ıslah etsin Hayırlı Ramazanlar

4. Ameller niyete göredir.

Yatırımcı ilişkileri ve mali işler işler müdürlüğü böyle büyük bir hatayı nasıl yapar.

Mali işler grubu ile birlikte denetim şirketi para cezası alması gerekir.

Bu tür bir işlemlerde sehven olmaz. İhracat gelirleri beyan ediliyor. Bunların kendi içlerinde beyanname olarak çapraz kontrolü var.

Nasıl bir muhasebe kaydı içindeler ki! Sehven oluyor ve bizler zarar içindeyiz.

26,5 TL den beri bekleyip duruyorum. Her şey güzel olacak diye söyleniyor fakat örümcek gibi kara bulutlar örülüyor.

Küçük ortak olarak hakkımı aramak için; SPK, BDDK, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Kara para aklama içişleri bakanlığı vb başkanlıklara ve kurumlara yazı yazmak gerekir mi? 26,5 TL den beri bekleyip duruyorum.

Siz büyük üstat ve ortaklara danışıyorum. Bu hissenin akıbeti ne olacak

Zararım 107 bin TL görünüyor. Faiz geliri kaybımı eklemiyorum.

Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Bu defa SPK'ya değil Maliye'ye şikayet etmiştik:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1015243

Bunlardan adam olmaz. Çok uğraştık, beceremedik. Yukarıda yazmış ya mahalle bakkalı. Bunlarda o kayıt kuyudat yok yeminle...

Bu rapora olur veren denetim şirketini de s...mek lazım. Demek ki hiç bir deftere bakıp rakamları çek etmemişler. Lisans iptali için şikayet edeceğim.

Çürümüş a.q. sistemi, her tarafı lağım kokuyor...

5. Yaptığımız şikayete karşılık oluşan yeni gelişme nedeniyle yazdım. Yoksa, pozisyonumun olmadığı bir hissede asla görüş belirtmem, bunu etik bulmam. Siyasetten ari olarak Erdoğan bence Soylu'yu İÇişleri Bakanı yapmakla hayatının hatasını yaptı. Bunu anladı; Sedat Peker aracılığı ile kamuya mal etmeye çalıştı ancak iş işten geçti. İÇ demek polis demek jandarma demek. Memleketin en ücra yerlerinde ne olup ne bittiğinden "anında" haberdar olmak demek. İşin istihbari kısmı (yani dinlemeler, ajanlar, olaylar ve bunların arka planları vs) da elinde olduğu için ülkeyi yöneten tek güç oldu...Herkes herkese müsamaha ediyor, kimse kimsenin kuyruğuna basmıyor. Bu düzende biz zavallılara yer yok !
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

6. ANGEN hisseye bak birde buna bak. Güven olmayınca olmuyor işte. Kafasında 40 tilki dolaşıyor hiç birinin kuyruğu bir birine değmiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    ANGEN hisseye bak birde buna bak. Güven olmayınca olmuyor işte. Kafasında 40 tilki dolaşıyor hiç birinin kuyruğu bir birine değmiyor.
    rtalbe alıcı gelmemesinin sebebi malın cogunlugunun toplu bir şekilde olması gelen kafama vurur korkusuyla yaklaşmıyor.

Angen yeni tahta mal toplaması yeni başladı gibi izlenim veriyor.

Trade için angeni daha cok tercih ediyorlar.

Rtalb de hem tahtacı malı toplamış durumda kurumlara bakılınca net belli. Hemde kızağa cekilen 5m lot var.

Böyle bir durumda Ky dışındakimsekolay kolay bulaşmaz bu tahtaya.

8. Alıntıdır, kım paylasdıysa , kalem aldı ise helal olsun,

GÜLER YATIRIMCISININ RTALB GENEL KURULUN DA SORACAKLARI,Değerlı GÜLER yatırım Holding Yatırımcıları, Bugun, yarın veya Cuma gününe kadar ( 08.04.2022 dahil ) 1 adet RTALB hıssesı alıp, RTALB’ in Genel kuruluna katılabilirsiniz. Kurulda Sayın M. Güler’ e hesap sorun ! Deyin ki 2021 yılında GÜLER HOLDİNG’ in genel kurulun da , Güler holding hisse fiatı için ucuz demiştiniz, fiatlamalar bu şekil de devam ederse geri alım yaparız dediniz, siz bunu söylediğinizde hisse fiatı 2,65 TL di. Ve şirket 2021 yılı karı olan 142 mılyon supriz ve yüksek kar ‘ ı açıklamamıştı. Şimdiye kadar neden geri alım yapmadınız ? Güler yatırım holding yatırımcılarından bedelli ile 90 mılyon topladınız; bu para ıle şu an 16 tl de işlem gören RTALB hıssesını 24,32 TL bizlere aldırdınız, bu sizin paranız olsaydı böyle bır yatırım yaparmıydınız, yazık degıl mı bızlere, 16 TL lik hısseyı neden bize 24,32 TL den aldırdınız, yüksek karlılık açıklayan hem A1 Kapıtal hemde RTALB’ın sermaye artırımı ıcın finansman ıhtıyacını neden GULER yatırımcısından bedellı ıle karşıladınız ? Bedellidekı sermaye artırımına ılıskın ızahname de 2 adet şirket kuracağınızı belırttınız, ve kurdunuz da , daha sonra neden bızım % 49,9 olan payımızı A1 girişim de % 25 e dusurdunuz ? ve kendı payınızı % 75 e çıkardınız, bu soruya cevabınız gulerın nakıtı yoktu ben fınanse ettım dıyorsanız,; bızde şunu derız, pekı rtalbın tahısılısıne neden kendınız fınansman koymadınızda gülerden alıp koydunuz, rtalb dekı mallarınızı yüksek fıattan çıkmak ıcın mı yüksek fıat algısı yapıp 24,32 tl den güler yatırımcısına aldırdınız ? A1 girisimim halka arz taslak ızahnamesın de gelen arz gelırlerının paranın ; 3 mılyon 200 bın dolar tutarını erham enerjıdekı borcun odenemsı ıcın kullanacağınızı yazmışsınız, madem bu parayı şirket kendı bunyesı ıle borçlanıyordu, neden bızım payımızı % 25 e dusurup kendı payınızı % 75 e cıkarrdınız, Bizlerden bedellı adı altında , para alıp yüksek fıattan RTALB tahsıslı si yapıp paraları aktardınız, hıssemızı defter degerının altında fiata getırdınız, A1 Gırısımdekı payımızı dusurdunuz, ; hem ekstra paramızı aldınız bedelli ile ,hem şırketın hısse fıatını dusurdunuz defter degerının altına, hem ortaklık payımızı ( a1 gırısım ) dusurdunuz % 50 den - % 25 e- şimdi size soruyoruz MURAT GULER. Hıc ALLAHTAN KORKMUYORMUSUNUZ ! PARA KAZANMAK SİZİN İÇİN HERSEYDEN DEGERLI MI ? son olarak da bu yazdıklarımızın ve sersenıslerımızde haksızmıyız !!!

Sayfa 281/504 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •