Sayfa 281/501 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon
Arama sonucu : 4003 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

1. Orta vade Zoren de düşünülebilir,%100 bedelli ve Zoryen halka arzı sökonusu..Holding rüçhan parasını hazırladı,Vestl-Vesbe temettüleri,özel işlemle 2,59 dan 5 milyon lot Zoren satışı fazlasıyla karşılıyor.Fiyatı diplere yakın,olası borsa depreminde daha nereye düşer,al yerini teknikçiler bilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Orta vade Zoren de düşünülebilir,%100 bedelli ve Zoryen halka arzı sökonusu..Holding rüçhan parasını hazırladı,Vestl-Vesbe temettüleri,özel işlemle 2,59 dan 5 milyon lot Zoren satışı fazlasıyla karşılıyor.Fiyatı diplere yakın,olası borsa depreminde daha nereye düşer,al yerini teknikçiler bilir.
    Bu Hisse,(bence ) patronun kontrolü altında.. isterlerse iki kuruş oynatmadan tahtayı tutarlar ki,geçen hafta başıma geldi..Hisse fiyatı 2.58 -59 iken 2.58 e alış girdim,iki saat boyunca vermediler... Sonrasında malûm piyasalar çöktü, kağıt in iplerini de gevşetti patron.... Bedelli sermaye arttırımına hangi fiyattan katılacaklar, bilmiyoruz., bekleyip göreceğiz..
    Bu hafta, SPK dan onay gelir diye düşünüyorum..
    İ

3. sermayesini 2 milyardan 4 milyaara cıkaracagına dair haberi aylardan beri agızlarından düşürmeyen gencler kap haberini alıntı yapında görelim sadece kayıtlı sermaye tavanını yüzde yüz 3 milyardan 6 milyara cıkarmak icin karar alındı aylardan beri bedelli bedelli deyip durmayın yazıyı atın görelim zorluyu bu fiatlardan görecegime inanmazdım gecenlerde endeks 14.6 geldiginde bile 2.61 den aşagıya salmamıştı .yazıklar olsun yönetime geri alım acıklamadıgı icin sattıklarının 10 biri icin geri alım acıklasa hisse ederine gelirdi iyi haberlerin ardı ardına gelmesi cok ama cok yakın hepimize allah sabır versin yönetimede allahım vijdan versin kul hakkından korkuyorlarsa artık hisseye sahip cıksınlar ytd.

ey cemaat merhumu nasıl bilirdiniz ?? !!!

5.  Alıntı Originally Posted by alagadi Yazıyı Oku
    ey cemaat merhumu nasıl bilirdiniz ?? !!!
    Helal etmiyeemmmm

Alıntı Originally Posted by Artur Yazıyı Oku
    Helal etmiyeemmmm
    gömün amq

7. Reis-i cumhurumuz bugün dediki 2022 sonunda elektrikli arabamız hazır. Araba hazır olmadan önce şarjz istasyonları hazır olması gerekmez mi? Sesli düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by Artur Yazıyı Oku
    Reis-i cumhurumuz bugün dediki 2022 sonunda elektrikli arabamız hazır. Araba hazır olmadan önce şarjz istasyonları hazır olması gerekmez mi? Sesli düşünüyorum
    https://uzmanpara.milliyet.com.tr/ka...pital/1819372/
    https://uzmanpara.milliyet.com.tr/ka...pital/1819369/

bu haberler terminale düştüğünde saat 13:07'de 2,30'a kadar bir fişekledi sonra yine tısss ölü numarasına devam

Sayfa 281/501 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •