Sayfa 283/996 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

1. Dolarin dusme veya yukselme ihtimali her zaman 50%
    Sadece rakam vermek sakincali bence....neden oyle olacagini ve tarihini de yazin biliyorsaniz lutfen.....
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Buradan yapistirmasi lazim 6.73 e...
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Dolarin dusme veya yukselme ihtimali her zaman 50%
    Sadece rakam vermek sakincali bence....neden oyle olacagini ve tarihini de yazin biliyorsaniz lutfen.....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tamamen tahmin benimki
    Herhangi bir dayanagim yoktur ustadim

3. Bak bunlar Reha Bey in uyarısını maalesef yanlış anlayanlar,İranlılardan sonra maalesef ülkemizde Türkmenistan uyruklular da sahte içkiden ölmüş...
    https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...yogun-bakimda/

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Yada gizliyorum demek

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İyi de adamlar en önemli şehirlerinden 11 milyon nüfuslu wuhanı karantinaya aldı gizlemedi bir sonraki adımda toplam 65 milyon nüfusa ulaşan kaç tane eyaleti karantinaya aldı gizlemedi,hastanelerinde ölen kalan bir sürü hastayı evlerden karantinada çığlık atan vatandaşlarını gizlemedi,en fazla ölüm dünyada ordayken gizlemedi,sayıyı düşük tutsalar çakalllık ediyorlar derdim ama sıfır vakada nasıl çakallık yapsınlar.Sıfır vaka en fazla iki ay sonra çinde normal yaşam demektir.Fırsat olabilse de oraya ışınlanabilsek.Bizde dram yeni başlıyor.Ha total hasta ve ölüm sayısı gizlendi o başka,ama bu açıdan herhalde çine laf edecek dünyada en son ülke biziz.

5. 6.5153 ten pederin yüzde 25 doları bozdurduk. 4 te 3 usd devam. Nerede bu tospa demeyin gari)) Hisse alacağuk uygun fiyat bulursak artık. Kandırdım pederi borsaya giriyor))

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İyi de adamlar en önemli şehirlerinden 11 milyon nüfuslu wuhanı karantinaya aldı gizlemedi bir sonraki adımda toplam 65 milyon nüfusa ulaşan kaç tane eyaleti karantinaya aldı gizlemedi,hastanelerinde ölen kalan bir sürü hastayı evlerden karantinada çığlık atan vatandaşlarını gizlemedi,en fazla ölüm dünyada ordayken gizlemedi,sayıyı düşük tutsalar çakalllık ediyorlar derdim ama sıfır vakada nasıl çakallık yapsınlar.Sıfır vaka en fazla iki ay sonra çinde normal yaşam demektir.Fırsat olabilse de oraya ışınlanabilsek.Bizde dram yeni başlıyor.Ha total hasta ve ölüm sayısı gizlendi o başka,ama bu açıdan herhalde çine laf edecek dünyada en son ülke biziz.
    Adamlar salgının başını gizledi. Bulan doktoru hapse attılar. Bu nedenle hiç bir şeye güvenmem

Örneğin, salgının başında Wuhan şehri ve ardından tüm Çin kapılarını dünyaya kapatmış olsa da modelleme çalışmaları, 23 Ocak öncesinde ortalama 60 bin kişinin Wuhan'dan havayolu ile Çin dışına çıktığını gösteriyor. Bu kişiler arasında 900 kadar yolcunun koronavirüs ile enfekte olmuş olduğunu göz önüne alırsak, tüm dünyaya yayılan bu vakalar mevcut salgının boyutunda büyük öneme sahip.

https://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-51955625

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Albayrak: %5 büyümeden eminim

albayrak: Türkiye tüm yaşananlara rağmen pozitif ayrışıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Albayrak: %5 büyümeden eminim

albayrak: Türkiye tüm yaşananlara rağmen pozitif ayrışıyor