Onemli Gunler Banner
Sayfa 283/613 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 4897 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Açıkçı mı yakaldılar hissede bilmem. Gün içinde satıp satıp maliyetlerini n üzerinde tekrar alışa geçerek senedi yükseltiyorlar.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ortaklar tekrar görüşmek üzere, iyi kazançlar. Ben tetikledim yine eşeği! 30,50'de iken 30,60'tan satış girdim. Adamlar kaptı malı, hızlarını alamayıp 70' i de devirip geçtler.

Emmioğulları ben de az kalsın sizlerden ayrılacaktım. Zaman yetmedi sanırım. Perşembe 31.40 ları görürüz gibi. Yarın anormal bir durum olmazsa

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4. Nedir bu yükseliş bedava bulmuş gibi?

5.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Ortaklar tekrar görüşmek üzere, iyi kazançlar. Ben tetikledim yine eşeği! 30,50'de iken 30,60'tan satış girdim. Adamlar kaptı malı, hızlarını alamayıp 70' i de devirip geçtler.
    Hayırlı olsun Sayın kerrake. Kaç lottu sattığınız?

HUAWEI NXT-AL10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun Sayın kerrake. Kaç lottu sattığınız?

2195 lot. Sıfırladım. 1,5 pariteyle Aselsan aldım. Fark 10 TL olursa değiştireceğim diye kendime sözüm vardı. Bundan sonra benim için fiyat değil PGSUS/Aselsan paritesi önemli. Bugün itibariyle zarardayım! Aselsan düşmeye, Pegasus çıkmaya devam ediyor. Hayırlısı...

7.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    2195 lot. Sıfırladım. 1,5 pariteyle Aselsan aldım. Fark 10 TL olursa değiştireceğim diye kendime sözüm vardı. Bundan sonra benim için fiyat değil PGSUS/Aselsan paritesi önemli. Bugün itibariyle zarardayım! Aselsan düşmeye, Pegasus çıkmaya devam ediyor. Hayırlısı...
    İnşallah sizin için hayırlı olur dostum. Hala ben de ASELSAN PEGASUS makasını takip ederim. İkisi arasında zamanı gelince değişim yapmayı becerebilen birisi şimdi parasını en az 10 katına katlamıştı. Çok değil 3,5 yıl önce 14 liradan aldığım ASELSANi 13 liralardan zararla satmıştım. 47'ye kadar çıktı sonra. Şimdi de çok cazip fiyatlara geldi. Ama maalesef ekranımdaki bjk kadar kaçan büyük balık olabilecek potansiyeli yok aselsanın. Beşiktaş birkaç günde yüzde 50 getirdi. Pegasus ısrarı bakalım bize daha neler kaybettirecek.

Sayfa 283/613 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •