Sayfa 283/925 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon
Arama sonucu : 7400 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    yönetim giderini yüksek gösteriyorlar sonuçta şirket zarar açıklıyor sonra zarar kasadan düşüyor....kasada eriyor bu arada tezgah belli....ben mantıklı bulmuyorum 2017 yılında açıklanan pazarlama ve yönetim giderinin 450 milyon olmasını....
    Pazarlama giderine baktınmı 278 milyon oha diyorum.yönetim 170 milyon

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku

ikisi 450 milyon işte yukarıda yazmışım...bu çakallar kısa vade yüzümüzü güldürmeyecek büyük ihtimal başka müdürleride göreceğiz veya hissede olmayacağız....

3.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku

uyanda balığa gidelim ortak.

4. devlet şirketlerinde yatırım yaparken çok iyi düşünmek gerektiğini uzun bir zamandan sonra anladım....bugün halkbank aldık gerçi)

5.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    uyanda balığa gidelim ortak.
    Ortak buraya yazarken anladığım kadarıyla 2014 ten bugüne kadar bilançoları inceliyordum.sanırım gübreyi bunlar tarım kredi koperatiflerinin ayağına götürüyorlar.bu kadar pazarlama gideri imkansız tv de reklam yapmaz birsey yapmaz.arada çifciye gubrenin yanında şapka dağıtırlar birde burs veriyorlar.buna akıl sır ermıyor.

6. çoğu hisse toparlamaya başladı bizim hisse düştüğü yerde kalıyor...bu spek çok aptal bir spek çıktı malesef...düşürerek toplamak yemiyor artık ama yine aynı telden çalıyor...satan sattı satmayan bu saatten sonra zaten satmaz benim gibi ilave yapar...9 tl nere 4 tl nere be vicdansız spek...daha aşağısını istiyor adi...

7.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Ortak buraya yazarken anladığım kadarıyla 2014 ten bugüne kadar bilançoları inceliyordum.sanırım gübreyi bunlar tarım kredi koperatiflerinin ayağına götürüyorlar.bu kadar pazarlama gideri imkansız tv de reklam yapmaz birsey yapmaz.arada çifciye gubrenin yanında şapka dağıtırlar birde burs veriyorlar.buna akıl sır ermıyor.

ortak yıllardır kıçını yırtıyorum geçmişi boş ver bugün yazdıklarımı okursan gündede ki gerçeği anlarsın, bi hissenin sorunu kârını yiyorlar tek sorun bu.daha ne kadar açık yazilirki

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    çoğu hisse toparlamaya başladı bizim hisse düştüğü yerde kalıyor...bu spek çok aptal bir spek çıktı malesef...düşürerek toplamak yemiyor artık ama yine aynı telden çalıyor...satan sattı satmayan bu saatten sonra zaten satmaz benim gibi ilave yapar...9 tl nere 4 tl nere be vicdansız spek...daha aşağısını istiyor adi...
    Ben kendi adıma 4₺ aşağısına düşerse takviye yapıcam zaten paryada ihityacım yok gerekirse çocuğuma miras bırakırım sorun değil spek inatsa bende inat ediyorum

Sayfa 283/925 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •