Sayfa 283/844 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon
Arama sonucu : 6750 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. filler tepişiyor araya girmeyin sadece uzaktan seyredin final yakın

2. bu haber sonrası geri dönüşler alışkanlık yaptı bir daha dönüş olmayabilir çekirge bir sıçrar iki sıçrar ve sonra ky malı by ya devredip geri dönecek diye bekler durur

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ..malı bıttı dostum zor kaçtı tahtadan..smtrg donunce oda topukladı..
    dostum giden geleni döversen kim gelecek tahtaya...?? bence biraz sakin ol...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum giden geleni döversen kim gelecek tahtaya...?? bence biraz sakin ol...
    döverız kekousta ben funku bılıyorum
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. baskı çok bunalttı çok...60-72 dönemdeki baskıyı da geçti bu baskı....60-72 baskısında %20 lik düşüş marjı olmuştu..şu anda gesanda 300 zirvesine göre %23 lere vardı baskı..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    döverız kekousta ben funku bılıyorum
    bende biliyorum da pek uygulamıyorum...benim de geçmişte karatede kara kuşağım vardı ....burası halil ibrahimin sofrası...kim olursan ol yine gel der mevlana..her misafire yemek vermeliyiz... yemeğin tadını alan zaten istese de bu sofradan ayrılamaz..

7. gediğe verdıklerımızı buradan alma vaktı,,onlar verdıkce bız alıyoruz keko bu işin sonu ıyı değil yiğidim...Allah sonumuzu ıyı getırsın..gediği tokatladık tahtacı bızı tokat manyağı yapmasa iyi
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    gediğe verdıklerımızı buradan alma vaktı,,onlar verdıkce bız alıyoruz keko bu işin sonu ıyı değil yiğidim...Allah sonumuzu ıyı getırsın..gediği tokatladık tahtacı bızı tokat manyağı yapmasa iyi
    neyse hayırlısı dostum..umarım hep birlikte kazanmaya devam ederiz...bu kötü günleri atlatırız...gerçekten de çok sıktı...

Sayfa 283/844 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •