Sayfa 284/326 İlkİlk ... 184234274282283284285286294 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Anlık görebilen var mı satan kim. Yabancı baya mal almıştı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

2. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Bizdeki şansa bak... Vay anasını ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Bu şirketin bedellısıne kım neden katılsın... Elinde olanları mahkum ederler artık...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Akşama da brut takas gelır al sana bedellı, madem yapacan seans sonu akşam gonder haberi seansın bıtımıne ıkı saat kala al sana bedellı, neyseki fazla ky yok tahtada...

6. Yakalandık .

Patron ,o kadar dua ettik.hayırlı mubarek gün ,olacak şey mi bu Yaptığın şimdi ?

Tövbe,tövbe.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

7. Kahraman bey satmıştır ...

8. Alındıkça mal yazıyor deyyuslar... Bilsem butun paramı kaybedecem tek kuruş vermem size...

Sayfa 284/326 İlkİlk ... 184234274282283284285286294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •