Sayfa 284/568 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon
Arama sonucu : 4539 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Lanet kağıt

2. Yeni halka arzlardan ekos var, tavanlarda toplama
    zor ama firsat verirse halka arz fiyatinin 10 katini rahat gorecektir.

3. Yeni halka arzlardan ekos var, tavanlarda toplama
    zor ama firsat verirse halka arz fiyatinin 10 katini rahat gorecektir.

4. kimse yazmamış, geçen sene lanetli günün yıl dönümü 16 kasım, her şeyin kötüye gideceği operasyonun artık tepe noktasına ulaşıp tahtacının operasyonun ikinci kısmına geçtiği malum gün.

her şey kader kısmet, akıllı ve cesaretli kişilerin diğerlerinden ayrıldığı günün başlangıcı.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...35#post6192735
    (oraletin bana yazdığı cevabın linki paylaştım ama arada bazı kavşaklar da çıkmış, rahatsızlık için kusura bakmayın)

5.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    kimse yazmamış, geçen sene lanetli günün yıl dönümü 16 kasım, her şeyin kötüye gideceği operasyonun artık tepe noktasına ulaşıp tahtacının operasyonun ikinci kısmına geçtiği malum gün.

her şey kader kısmet, akıllı ve cesaretli kişilerin diğerlerinden ayrıldığı günün başlangıcı.
    (oraletin bana yazdığı cevabın linki paylaştım ama arada bazı kavşaklar da çıkmış, rahatsızlık için kusura bakmayın)
    Helal olsun

6.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    kimse yazmamış, geçen sene lanetli günün yıl dönümü 16 kasım, her şeyin kötüye gideceği operasyonun artık tepe noktasına ulaşıp tahtacının operasyonun ikinci kısmına geçtiği malum gün.

51 den sonraki tavan 55 di ve kesin kararımı vermiştim, 55 liradan itibaren hergün %10'unu satacaktım ama 51 de patlattılar.

Ayrıca size bir şey diyeyim mi? 55 de hepsini satsak bile 38 lirada falan durulunca gider yine Hektaş alırdık çoğumuz ne yazık ki.

51 den ya da 50 den, 45 den satabilenler enerji hisselerine girdilerse malı götürdüler, yok çok kazandık temettü alalım diye Ereğliye gömdülerse geçmiş olsun. Her hareketimizde doğru hamleyi yapabilmek büyük yetenek o da ancak yüzbinde 1 kişiye nasip olur.

7. Bu arada ben 51 de de satacaktım ama beni dudu abi ve 111222333 caydırdı. :D

Asuzu gibi 400 liraya götürmesin la bu manyaklar diye yazınca "La olabilir mi acaba, 400 olmasın da 100 olur belki" diye işkillendim.

Komplo teorileri havada uçuyordu doğal olarak, tahtayı yapanlar hariç kimse bilemezdi 51 de patlayacağını. 40, 44, 48 de satanlar da pişmanlar neden 51 de satmadık diye. Herkes pişman, İzmit pişmaniyesi, saray helvası.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    51 den sonraki tavan 55 di ve kesin kararımı vermiştim, 55 liradan itibaren hergün %10'unu satacaktım ama 51 de patlattılar.

Ayrıca size bir şey diyeyim mi? 55 de hepsini satsak bile 38 lirada falan durulunca gider yine Hektaş alırdık çoğumuz ne yazık ki.

51 den ya da 50 den, 45 den satabilenler enerji hisselerine girdilerse malı götürdüler, yok çok kazandık temettü alalım diye Ereğliye gömdülerse geçmiş olsun. Her hareketimizde doğru hamleyi yapabilmek büyük yetenek o da ancak yüzbinde 1 kişiye nasip olur.
    Aynen öyle Osman kardeşim.Nakite geçmek için % 70'ini 51 den sattım.38'e düşünce tekrar atladım.

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öneri mi?Asla olamaz.

Sayfa 284/568 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •