Sayfa 284/972 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

sanmiyorum ....

Alıntı Originally Posted by Stajyer Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir sorum olacak..ppf larında 1 seneden fazla bekleyince stopaj sıfır gibi bbir durum var mı?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Stajyer Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bir sorum olacak..ppf larında 1 seneden fazla bekleyince stopaj sıfır gibi bbir durum var mı?
    Yok öyle bir şey.
    Stoppage geçerli dostum.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    para bitsin aşk bitmesin
    Tşkler dostum

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Yok öyle bir şey.
    Stoppage geçerli dostum.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Türkiye’nin 5 yıllık CDS primi 2018’deki küresel krizden bu yana en yüksek seviyeye ulaştı

Eurobond'ların getirileri (faiz oranları), ihraç eden ülkenin veya şirketin risk primi ile doğru orantılı. 13 Mart haftasında 10 ve 30 yıllık Eurobond faizlerinde 1 puan civarında artış oldu. https://t24.com.tr/haber/turkiye-nin...-ulasti,867793

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    O yatırımcı büyük zarar gördü, bir daha adım atarmı uzun süre için hiç sanmam.
    2001 krizinde de sizin gibi görüş bildiren arkadaşlar vardı. Ama ne oldu. Yine herkes geldi ve kaldığı yerden devam etti. Lakin biraz daha tecrübe sahibi olarak. Olay budur.

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    2001 krizinde de sizin gibi görüş bildiren arkadaşlar vardı. Ama ne oldu. Yine herkes geldi ve kaldığı yerden devam etti. Lakin biraz daha tecrübe sahibi olarak. Olay budur.
    O dönem borsa da batanlar, intihar edenler,vb. yüzünden çoğu insan borsayı kumar, borsaya yatırım yapanları da kumarbaz olarak görüyor. Her ne kadar yeni gelenker olsa da geçmişte ki krizler ve batan şirketler nedeniyle borsa yatırımı Turkeyede halen çok düşük seviyede

7. Fon yöneticisi kendi kişisel hesabında 1 milyon dolara yakın zararla kol kes yapıyorsa .

Yönettiği fondaki pozisyonları da kol kes yapmış mıdır acaba yoksa onları tutmaya devam eder mi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    O dönem borsa da batanlar, intihar edenler,vb. yüzünden çoğu insan borsayı kumar, borsaya yatırım yapanları da kumarbaz olarak görüyor. Her ne kadar yeni gelenker olsa da geçmişte ki krizler ve batan şirketler nedeniyle borsa yatırımı Turkeyede halen çok düşük seviyede
    O dönemlerde borsaya gazozcu,simitçi, kahveci, ev hanımları kim varsa osmanlı döneminin tulumbacıları gibi akın akın geldiler. Tabi bunda çevrenin etkisi de çok oldu. Ama krizde herkes boyunun ölçüsünü aldı. Ve o tür insanlar bir daha dönmemek üzere gittiler. Fakat kriz döneminde zarar etmelerine rağmen bu işi bilen ky lar bundan kendilerine ders çıkararak tekrar borsaya döndüler. Stop loss lar çalışır kaldığı yerden devam eder.

Sayfa 284/972 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •