Sayfa 285/734 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon
Arama sonucu : 5870 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Geçen yıl 6 aylık 12 ağustosta açıklanmış, bakalım bu yıl ne zaman açıklanacak, gübre tarafı zarar yazmadan liman ve depolamadan para kazanıyorlar mı? kazanıyorlarsa ne kadar para kazanmışlar göreceğiz. Bu aslında bundan sonraki sürecin resmi olacak (yatırım tavsiyesi değildir, lişisel görüşlerimdir)

2.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Sayın aslanselim! Egegübre geçen yıl Şubat -Mart aylarında 270 TL leri görmüştü.Temettü verdiği halde.Ortada bizler bedelsiz beklerken,gelmemişti. Dolar' da 7 TL idi. Aktiflerinin değerinin dolar bazında nerelere gittiğini düşünürsek. Hele bedelsiz bir bölünsün bakalım!!!!
     Alıntı Originally Posted by aslanselim Yazıyı Oku
    Komodor üstadım; aylardır bu hisseyi vahşice parcalıyorlar.
    Parcalama tarihi belli değil.
    Büyük şirketiz yâ.
    Sır gibi saklıyorlar.

Dört parcaya daha bölecekler.
    Yâni paramparça olacaz.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayın aslanselim! Yukarıda da belirttiğim gibi; 780.000 m2 lan üzerinde kurulu fabrika,içinde Nemrut körfezinin en derin bölümünde yer alan konteyner limanı.Ölüsü geçen yıl gördüğü 270 TL ( 37 Dolar) fiyat.Dolar bazında çevirirsen 650 TL fiyatlara denk gelir.Bugün yarın bedelsiz bölünme ile yol haritasını içeren haberi yollasın bakalım!!!!!

Bunlar nasıl adamlar.
    Ulan limanın var.
    Alırsın bir iki roro gemisi.
    Hektaş gibi yeni urünler icin yatırım gelistirsene.
    Gübre üretimi için yeni farkli yatırımlar için proje üretsene.
    Amacın nedir senin.

Bu tahtanın başına bir cehennem zebanisi bırakmışlar, bsşını kaldırdıkça vuruyorlar.

5. bugun sirketi aradim yatirimci iliskileri yatirimcilarla gorusmek istemiyor..telefon baglatmayin demis...sizlerde arayin sirketi gerekirse spk ya sikayet edelim sirket yetkilileri kucuk yatirimciya cevap vermiyor diye

6. spk ya sirketi sikayet ettim sirketin yatirimci iliskilerine ulasamiyoruz diye bilgi alamiyoruz

Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    spk ya sirketi sikayet ettim sirketin yatirimci iliskilerine ulasamiyoruz diye bilgi alamiyoruz
    Üstadım; bu egolu fani mahluklarla muhatap olmak bile insana iskence gibi geliyor.
    Videoda en küçük ortağın payı benim için öncelikli diyen çakma patronun yatırımcı iliskilerinin geldiği nokta budur.
    Spk dan birşey çıkmaz.
    Aynı ALLAH ın belalarıdır.

iyi günler,

şirketinizin uzun yıllardır yatırımcısıyım ve bazı konularda yatırımcı ilişkileri bölümünüzden bilgi almak istiyorum. Aşağıdaki sorularıma cevap verirseniz sevinirim.

1. KAP sitesinde Eggub ile ilgili bölümde şirketin iştirakleri arasında TCEEGE şirketi gözükmemektedir bunun bir sebebi var mıdır?

2. TCEEGE liman işletim hakkı için Egegubre şirketine yıllık ne kadar kira vermektedir?

3. 2019 yılında liman işletim hakkı devri ile ilgili kalan borç ne kadardır ve ödeme planı nasıldır?

4. Liman uzatma çalışmalarına ne zaman başlanması planlanmaktadır?

5. Liman uzatma finansmanı nasıl sağlanacaktır?

6. Gübre üretimine başlanması ne zaman planlanmaktadır?

7. Birikmiş izin kullanan personel sayısı ne kadardır?

8. Hisse fiyatının düşük olması nedeniyle geri alım yapmayı düşünüyor musunuz?

İyi çalışmalar...tesekkürler....

Bunu yolladım cakma yüksel meyen yüksel puştuna

Sayfa 285/734 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •