Sayfa 285/494 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum. %98 i borsada iken bulamazlarsa dışarıda çok rahat bulurlar.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Maliyeti yuksek olanlar beklemek zorunda sizin maliyetiniz düsük siz gunlük girdiniz ne alırsak kar diyorsunuz siz en iyisi siz satin çünkü 98 i bulamiyacağıni sanıyorum boşuna beklemeyin

2. Buldumu 98 i hiç hacim yok bu gün .

3.  Alıntı Originally Posted by batık_borsacı Yazıyı Oku
    Buldumu 98 i hiç hacim yok bu gün .
    Buyuk bir yatırımcı % 97 ,50 iken 100 000 lot teb e borsa dışından % 97 ,50 iken % 98 i gececek şekilde bir mal gönderse o zaman o patronların halini göreceğim ama işte bizimkiside fantezi

4.  Alıntı Originally Posted by ULUBEY Yazıyı Oku
    Buyuk bir yatırımcı % 97 ,50 iken 100 000 lot teb e borsa dışından % 97 ,50 iken % 98 i gececek şekilde bir mal gönderse o zaman o patronların halini göreceğim ama işte bizimkiside fantezi
    Ne olcakki sonuç olarak bize ne faydası olacak.bize borsada işlem görürken bize lazım 98;borsa dışında ,zaten kesin bulacakki fantazi falan deil seninki

5. %98 için tamı tamına 94.500 lot gerekli yarın.
    Ben dedigim gibi elimdekilerin yarısını verdim.

Piyasada şuanda 580.000 lot civarinda mal var. Bu mallarin yaklaşık %20 si satilir ve bu satilanlari sirket alirsa yarın %98 i bulurlar.

Olmazsa elimizde kalanlari da 20.12 den alacak zorla.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    %98 için tamı tamına 94.500 lot gerekli yarın.
    Ben dedigim gibi elimdekilerin yarısını verdim.

Piyasada şuanda 580.000 lot civarinda mal var. Bu mallarin yaklaşık %20 si satilir ve bu satilanlari sirket alirsa yarın %98 i bulurlar.

Olmazsa elimizde kalanlari da 20.12 den alacak zorla.

Balıkadam 98 i bu gün bulsalar belki biri satma hakkını yazılı olarak kullanır ve şirket yarın aciklama yapardı.yarin akşam 17 den sonra bulsalar bile akşam yetismezki.borsa dışına 1 Ekim'de çıkacak 30 Eylül akşam gece yarısı kim satma hakkını kullanmak icin yazılı başvuru yapacak .sirket kapalı olacak .Yarın bulsa 98 i tahta 1 Ekim'de kapanırsa ilk satma başvurusu borsa disinda iken yetişir .Bu saatten sonra önemli olan bu şirket borsa dışınada çıksa borsa fiyatı alınacak mı? Bu işleri şirket bilinçli yaptığı kanaatindeyim hepsi planlı programlı SPK göz yumuyor malesef bence bunlar çakallık pesindeler tahminim kanaatim bu yonlu insAllah yaniliyomdur

7. Yinede şansınizi denemekle bir şey kacirmazsiniz biraz vaktinize olur olan aynı parayı 2 ay sonra alırsınız en kotu .Herkes için hayırlısı olsun.Kalın sağlıcakla

8.  Alıntı Originally Posted by batık_borsacı Yazıyı Oku
    Balıkadam 98 i bu gün bulsalar belki biri satma hakkını yazılı olarak kullanır ve şirket yarın aciklama yapardı.yarin akşam 17 den sonra bulsalar bile akşam yetismezki.borsa dışına 1 Ekim'de çıkacak akşam gece yarısı kim satma hakkını kullanmak icin yazılı başvuru yapacak .sirket kapalı olacak .Yarın bulsa tahta 1 Ekim'de kapanırsa ilk satma başvurusu borsa disinda iken yetişir .Bu saatten sonra önemli olan bu şirket borsa dışınada çıksa borsa fiyatı alınacak mı? Yoksa yarın 98 bulsada şirkete kimse satma hakkını kulkanmak istediğini belirtir yazili başvuru yetişmez malesef.Bu işleri şirket bilinçli yaptığı kanaatindeyim hepsi planlı programlı SPK göz yumuyor malesef bence
    Bu konu hakkinda net bilgim yok ama yarin borsadan aldığı hisselerle %98 i bulursa kotta iken %98 i bulmuş olacak. O zaman kottaki hisse olarak değerlendirilebilir belki.

Sayfa 285/494 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •