Onemli Gunler Banner
Sayfa 286/330 İlkİlk ... 186236276284285286287288296 ... SonSon
Arama sonucu : 2637 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Aklımız ile dalga geçiyor malasef kağıt
    Bırakın şu fiyatla ilgilenmeyi. Hisse fiyatı şeytandır sizi kandırır.
    Yaşar Erdinç (Allah Rahmet Eylesin)

2. Orada fiyat ne ise kazancın odur sizin kafanızda ki rakamlar yada hedefiniz hayalleriniz değil şuana kadar benim hayallerimi çalıyorlar

3. Daha kaç ay bizim ile dalda geçecen bakalım piyasa bank of ilk bilanço ile ben net kararı mi vereceğim ya devam hatta artiraak yada pes

4. 4.50-5 lira arası daha önceki dönemlerde de önemli direnç bölgeleri , buralardan kısmi kar satışları olabilir, satış olduğu günlerde yüksek hacim olmamasını olumlu görüyorum. Ancak teknik analiz bir yere kadar bence, şirketin iyi bilançolar getirerek ve faaliyet raporunda belirttiği büyüme potansiyeli gerçekleşirse, fiyatın buralarda uzun süre kalamayacaktır.

syg.

5. Ortada dönen 1 milyon lot var mal mal gibi alınip satılıyor ak alıyor bank of a satıyor o işe saçma sapan işler

6.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Bu piyasa gidip Ereğli alır başka bir şeyden anladığı yok yada ben bilmiyorum hiç bir şey
    Büyük paralar büyük hisselere gidiyor, o yüzden bu tür hisselerde özel hikaye lazım, bunun hikayesi de konjonktür gereği gıda ve tarımdır.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Büyük paralar büyük hisselere gidiyor, o yüzden bu tür hisselerde özel hikaye lazım, bunun hikayesi de konjonktür gereği gıda ve tarımdır.
    Hikayenin kralı belki burada kendi dedikleri sınırsız büyüme potansiyeli burda ot ilacı ile başlayan hektaşın geldiği yer ortada ama burada sahip çıkan anlatan bir şirket yok bir kaç fon ile mundar ediliyor

8. Bakalım iş yatırım alıyor umarım ak gibi bank of gibi içine edip gitmez bizim gibi geleceği öngören birileridir

Sayfa 286/330 İlkİlk ... 186236276284285286287288296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •