Sayfa 286/856 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon
Arama sonucu : 6841 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. Nikopoli,aytunç,vigamox,yaşlı kurt ,aytunç,subutay,kardanadam bu arkadaşlar bu hisse senedinin forumunda devamlı yazanlar değerlendirme yapanlar hisse senedini hiç pazarlamadılar hayalde satmadılar.Fabrika Adanada çalışıyor iyi kötü kar açıklıyor temettülerimizi alıp bekliyoruz yatırım yapmak bu olsa gerek vay efendim çok çıktı sat alttan alırsın çok düştü ekleme yaparsın hiç bir fabrika bir günde kazanmaz hikayesi olan ve yatırım yapan şirket münasebetiyle bu hisse senedini seçtim.

2. Yine kırmızı yaktı bu ömür törpüsü

3. şurada yazılanlar tarih kitaplarına girmesi lazım.

şirketin sahibi pahalı diyor.

200 milyon dolara aldığı şirket 24 milyar dolar olmuş.. şuan 16 milyar dolar civarı. emsal şirket bile olmayan daha büyük petkim 2.4 milyar dolar bandında...

adamlar yatırım yaptık diyor inanılır gibi değil. biri ömür törpüsü yazmış.

gerçekten bir şaka olmalı..

4.  Alıntı Originally Posted by ElectBorsa Yazıyı Oku
    şurada yazılanlar tarih kitaplarına girmesi lazım.

şirketin sahibi pahalı diyor.

200 milyon dolara aldığı şirket 24 milyar dolar olmuş.. şuan 16 milyar dolar civarı. emsal şirket bile olmayan daha büyük petkim 2.4 milyar dolar bandında...

adamlar yatırım yaptık diyor inanılır gibi değil. biri ömür törpüsü yazmış.

gerçekten bir şaka olmalı..
    Evet ömür törpüsünü ben yazdım bir sorun mu var?

5. Bu fiyatlardan bölünürüz hesaplarını yapıyordum ama beş ay önce ulaştık 130'lara... Benim 2022 kapanış fiyatım 120-25 civarıydı. 2023 senesinde 50 lira altına gelir, kolay biriktiririm diyordum, bakalım ne olacak...

6. ............................................
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Türkiye, dünyada en fazla PTA ithalatı yapan üçüncü ülkedir. Bu sebepten PTA'yı üreten Sasa'nın pazar sorunu hiç bir zaman olmayacaktır. Sasa, resesyon söylentileri bittiğinde ve küresel ihtiyaç arttığında, yerli üretimi destekleyerek çok önemli bir oyuncu olacak, ülkemizin enerjiden sonra dışarı kaçan en büyük döviz kalemini azaltacaktır. Böyle bir değere ortak olmak uzun vadede herkesin işine yarayacaktır. Fiyatına takılmadan, azar azar lot biriktiren yatırımcı rahat olsun. Toplu ve yüksekten alan da sakin olsun. Sasa, işler yolunda giderse yerli Samsung olacaktır. Sıkıntı yapmayın vaktiniz varsa.
    Biz uzun vadecilerin en ihtiyaç duyduğu şey

8. Forumda sasasi olmayanlar daha dertli bence.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 286/856 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •