Sayfa 286/734 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon
Arama sonucu : 5867 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Ayrıca 4.55 desteği var grafikten gördüğüm kadarıyla. Bu fiyat yükseliş trendinin devamı için önemli. Daha olmadı 4.30 üstü görünüyor destek olarak.

ZTE Blade V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hedef vermek yasak olduğu için yorum yapamıyorum, ama herşey açık gözüküyor. Umarım burası dip olur.

3. O da değil ne burda ne de twitter da pasta koyan yok yabancı mi almış kim almış satmış biz de görelim ....

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. İktisat okumuş biri olarak ülkede aynı anda hem döviz hemde faiz yükseliyorsa gerisini tahmin etmek bile istemiyorum. Umarım bu gidişat kalıcı değildir.

ZTE Blade V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ülke ekonomisi bitmiş okey dönüyor...

6. Merkez bankasına helal olsun dolar tahmini tuttu lakin önlem alma konusunda çok aciz.

7. Bu kadar ümitsiz olmayın arkadaşlar, şu an en dibi gördü zaten(4,53), dahada düşeceğini düşünmüyorum..yükselen trend içinde gidiyor..Yakın zamanda yeni bi zirve yapacağını düşünüyorum..Yükselince satılıyor diyenler, düşünce satış iptal olabilir diyenlen ortaya çıkıyor..Sabredin ve bekleyin, herkes kazanır inş

8.  Alıntı Originally Posted by omerfaruk Yazıyı Oku
    Bu kadar ümitsiz olmayın arkadaşlar, şu an en dibi gördü zaten(4,53), dahada düşeceğini düşünmüyorum..yükselen trend içinde gidiyor..Yakın zamanda yeni bi zirve yapacağını düşünüyorum..Yükselince satılıyor diyenler, düşünce satış iptal olabilir diyenlen ortaya çıkıyor..Sabredin ve bekleyin, herkes kazanır inş
    görüşünüze katılıyorum. bellimi olur kapanışta artıya bile geçer.

Sayfa 286/734 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •