Sayfa 287/1001 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,195
    Konu dinlere gelmiş,işte sorun orada,fazlası sizleride benide aşar iyi bir araştırmacıyım bu yönde,tekrar afaroz olmak istemiyorum,dinler avcı gurubunda yoktur tarıma yönelik toplumlarda vardır,her doğa olaylarına bir bahane bulmuşlardır,oda cehaletten,peşi malum günümüze kadar devamlı malzeme etmişlerdir herşeye,dünyada din savaşları yüzünden çok insanlarımızın canı yanmıştır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,195
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    https://m.youtube.com/watch?v=uiaPRRE6IfE

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    ...

3. Soysuz sensin ****** herif. Lafım sana değildi. Senin yazdığını görmedim bile. Senin yazdıklarının dinle ne alakası var? Daha yazılanları anlamamışsın. Sana giren çıkan ne ? Üstüne niye alındın? Şimdi küfürlerimi yarıştıralım?

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu topikte aylarca Kılıçdaroğlu konuşuldu, göçmen sorunu konuşuldu, uyuşturucu sorunu konuşuldu, kimse çıkıp dolar ile bunların ne alakası var demedi. Din tartışılmaya açılınca herkesin bir tarafı tutuşuyor, eyvah din elden gidiyor diye. Yahu imanınız bu kadar mı zayıf, neden din hakkında konuşulması rahatsızlık veriyor.

Bana öyle geliyor ki; aslında dini itikat çoğu kimsede oldukça zayıf, uygulama sıfıra yakın, inanıyormuş gibi yapalım ama fazla da kurcalamayalım deniyor
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Sadece din değil, her türlü kutsal değerlerle ilgili yanlış konuşmalar rahatsız ediyor. Din, millet, ülke, bayrak, vatan, insan hakları, demokrasi, liyakat, helal kazanç, dürüstlük, doğruluk, eşitlik, ifade özgürlüğü gibi kutsalımda yer alan her türlü kavram ve davranış aleyhine yapılan tüm konuşmalar beni rahatsız ediyor.

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sn kelebek din elbet özel bir alan ama siz kutsal ve konuşu la maz tartışılamaz konuları abarttınız gibime geldi.misal eskiden ulus devletler yoktu imparatorluk lar vardi .daha eskiden şehir devletler derebeylikler kabileler falan vardı.kutsal tanımı habire değişebilen bir yapılanma ve yaşama tarzına bağlan ama z ki.yani Osmanlı imparatorluğunu bağlı bir birey Osmanlı ailesi için canını feda ederdi.padisah kutsaldı.bunu car kral veya imparator diye cogaltabiliriz.soyut bir kutsal tartışılmaz bağlılık kavramı bence manasız.yasadigin mekanı aileni sevdiklerini korursun .Bu say dik la rim neredeyse orası benim için değerlidir korumam rasyoneldir.ama kutsal demek başka bir şey kötü bir kralı padişahı dere beyini imparatorluğu veya devleti neden elestirmiyeyim niye kutsal olsun.ulke kutsal değildir devlet kutsal değildir içinde yaşadığım için değerlidir korurum ama hem eleştiririm hem itiraz ederim zaman zaman sevmem bile.

Ha ya sev ya da Terk et denebilir.gozuken o ki terk etmek isteyen sayısı giderek artıyor.ben ömrümce o aşamaya gelmedim.baska ülkede mutlu olabileceğimi düşünmedim.ama düşüneni de kı nama m. Artık ne güzel doktor dö ve biliyoruz diye övünen insanların olduğu bir ülkede ayrılmak isteyen doktora ya otur yerine uslu uslu dayağını ye mi diyeyim.

8. Türkiye ye uyuşturucu acaba gemilerle mi geliyor? En kolay öyle gelebilir sanki.

13 ton uyuşturucu hap ele geçirildi: Değeri 1 milyar doların üzerinde.
    Birleşik Arap Emirlikleri nde 13 ton captagon hapı ele geçirildi. Beş farklı konteynerde bulunan haplarla bağlantılı olarak altı kişi gözaltına alındı.

https://www.gazeteduvar.com.tr/13-to...-haber-1637767

Sayfa 287/1001 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •