Sayfa 287/822 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 6572 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    pekala şu açıklama normalde halka acik bir sirketin patronu/yoneticisi hisse fiyatlari ile ilgili açıklama yapamaz..
    Sermaye piyasası kanununa göre suçtur ..
    Muhtemlen spk'dan ceza yemesi gerek yemiyorsa bir oyun var demekki ..

Bulut dost ta başkanla aynı kanıda
    SPK Başkanı İbrahim Ömer Gönül: "Şirket sahiplerinin, hisselerin fiyatlarıyla ilgili konuşmasına sıcak bakmıyoruz."

2. Sevgili Subutay ,

Benim de 2022 yılı sonu kapanış hedefim 115-120 arasındaydı. Ama birden hızlı bir şekilde yükseldi. Sasada ki düşüşleri ve yatay gidişleri önceki yıllarda da gördüm. Genel bir bakış yaparsak , aslında çok fazla yükselen hisse var. Sasa 2022 de en çok yükselenler de 10-15 sıra arasında diye biliyorum. Ama bist in en değerli hissesi olunca çık dikkat çekti. Son 2-3 ay içerisinde çok fazla yükselen hisseler de oldu. Elimden geldiğince değerlendirmeye çalıştım. Sasa elimde eski toprak misali olduğu için sorun yok.

Herkese bol kazançlar
    Sewgiler
    Beetlejuice

3. İsteyen istediği hisseyi alır. İster koç ister petkim. Kimin büyük olduğu değil ; yatırımlar , karlar , borçlar , teşvikler , patron , olarak sınıflandırmak lazım.

4. Arabanızın değeri düştü diyelim , hemen satar mısınız ?
    Evinizin değeri düştü diyelim , hemen satar mısınız ?
    Arsanızın değeri düştü , hemen satar mısınız ?
    Doğru - gerçek - yatırımlar zamanı gelince kazandırır.

Küçük Bir iş yeri açtığınız da bile , kendini 3-5 senede amorti ediyor.

Çokomel değil , yatırımcı olun !

Herkese bol kazançlar
    Sevgiler
    Beetlejuice

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bulut dost ta başkanla aynı kanıda
    SPK Başkanı İbrahim Ömer Gönül: "Şirket sahiplerinin, hisselerin fiyatlarıyla ilgili konuşmasına sıcak bakmıyoruz."
    Hisselerimiz ederinde degil diye cok aciklama geldi baska sirketlerden. Onlara niye tepki olmadi acaba? Gerci burda fiyat vermis.

Burasi bir forum. Isteyen istedigini yazmakta serbest. Hisse olma sarti yok.

2 senede 100 kat artmis piyasa degeri 10 bluchipin degerini asmis yedi duvelin yedi mecrada pazarladigi hissede artik yatirim olmaz. Yatirimlarinin mevyesini yeme zamandir, yiyen de bir guzel yemistir.

Bu hisseler sayesinde (daha dogrusu kumarbazlar sayesinde) hepimiz nemalandik. Haklari yenmez. Hissesi olan kendisi en iyisini biliyordur, zaten bu performansi gosteren hissede kazanamadiysa kimse yardimci olamaz. Ama bir forumda hissenizi tutun, yatirim yapin diye risk konsepti olmadan 3 takim kumarbazin geldigi piyasada 100 kat artmis hissede temkini elden birakmak ilerde hep onceden oldugu gibi kotu sonuclar verecektir. 2000 kumarbazlari 10 sene paralarini kurtaramadilar mesela. Yazan yeni gelecek olanlara dikkatli olunsun diyor yani. Borsa el ele kol kola herkezin para kazandigi bir mecra degil. Bilmeyen ogrenir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,030
    İşin en ilgincide 15 gündür borsadan ne alsan uçuyor, ama 15 gün önce 150 üstü sasa aldıysan vay haline

8. Tivitır'da gördüm ve kıyas olsun diye buraya kopyaladım. Sasa, 80 megawatt'lık enerjiyi Pta tesisinin duman atığından üretecek ve üstüne 12 milyon dolarlık g.e.s. yatırımı var. Kıyas önemlidir, zihin açar. Ürettiği 80 megawattın 60'ını kendi kullanacak, 20'si de işe yarar artık, enerji bu birilerinin işine yarar...

"Euren, Manisa’da kurulumu*yapılmak üzere 20 Megawatt'lık Arazi Tipi Güneş Enerjisi Yatırımı için toplam*20.040.000$ bedel ile Som İnvesment Enerji ile santralin yapım anlaşması imzalandı."

Sayfa 287/822 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •