Sayfa 287/417 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon
Arama sonucu : 3329 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar, hisse yataya bağladı takas göremiyorum ama hissede hacim var A1 ortada gözükmüyor sanırım ama toz kaldırmadan başka banka hesabından alıyor olabilir, görüntü 55, 56, 57 TL lerden alınıyor politeknik şu aşamada yukarı gazlayacaklarini sanmıyorum, çünkü satan var bu seviyelerden, saygılar...
    Evet 12.500 adet işlem olmuş ama yukarı hareket yok. Normalde çok daha az işlemle yukarı yapardı. Birileri veriyor demek ki. Ya da tahtayı boş bulan birileri al sat oynuyor da olabilir .

14 hAZIRAN TARIhLI, 3 aylık takas buldum buraya koyamadım ama kısaca
    1-pıramıtte 272000 mal kalmış
    2-ış tekı kemık olduğu gıbı duruyor 399000
    3-ış yatırım bıraz artmış 192000
    4-alk bankasındakı lotlar satılmış yerıne yapı kredı gelmış 25000
    5-A1 capıtal ıse125000 olmuş
    bunlar ayın 14üne göre

Bana göre A1 alıyor ve pramıtte satıyor .pramıtın malıyetı 7 lıra, satıyor 55-60 dan ,A1 bu fıyattan malıyetlenıyor acaba kaça satmayı düşünüyor veya satmayacakmı göreceğız bakalım,ama bence satmayacak, A1dekı alıcı kımse, satmamak üzere topluyor gıbı ve toplamaya da devam edıyor ......

4.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Bana göre A1 alıyor ve pramıtte satıyor .pramıtın malıyetı 7 lıra, satıyor 55-60 dan ,A1 bu fıyattan malıyetlenıyor acaba kaça satmayı düşünüyor veya satmayacakmı göreceğız bakalım,ama bence satmayacak, A1dekı alıcı kımse, satmamak üzere topluyor gıbı ve toplamaya da devam edıyor ......
    İnşallah İsmail bey keşke öyle olsa, eğer öyle olursa zaman içinde büyük düzeltme yapmadan istikrarlı yükselir bu hisse doco gibi egeen gibi çelebi gibi....

3 Aylık takas degisimi.
    İş tekiler benim zaten. Tacirler almış 2 bin küsur.
    Ee başka alan yok mu yaw.
    Bir A1 Capital bir ben

6.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    3 Aylık takas degisimi.
    İş tekiler benim zaten. Tacirler almış 2 bin küsur.
    Ee başka alan yok mu yaw.
    Bir A1 Capital bir ben

Üstad maşallah sakıncası yoksa ne kadar lotunuz var bilmek isterim )) ben de ufak ufak alıyorum ama önemsiz lotlar bizimkisi )

Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Üstad maşallah sakıncası yoksa ne kadar lotunuz var bilmek isterim )) ben de ufak ufak alıyorum ama önemsiz lotlar bizimkisi )
    Tam miktar söylemeyim ama 3aylik takas değişiminden fazla olduğunu soyleyebilirim

8.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Tam miktar söylemeyim ama 3aylik takas değişiminden fazla olduğunu soyleyebilirim
    Eyvallah üstad Allah bol kazançlar versin, ben ne olursa olsun bir şirkete fazla yuklenmiyorum sepet yapıyorum, fon da yaparım bir kısmını ve dönem dönem fon içeriğini değiştiririm konjekture göre o da becerebilirseniz çok güzel kazanç bırakıyor mesela doların düşeceğini faizlerin düşeceğini düşünüyorsanız orta ve uzun vadeli borçlanma senetleri böyle dönemlerde iyi kazanç bırakıyor is terse dönünce tabi bu fondan uzaklaşmak gerekiyor. Önümüzde ki 3 ya da 4 aylık bir dönem bu fon için ideal gibi duruyor, saygılar....

Sayfa 287/417 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •