Sayfa 287/1002 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Londra’da 65 yaşlarında bir kadına mikrofon uzatıyorlar gençler için bir umut var mı diye

Kadın diyor ki, gençler diplomayı alıyor istediği işi yapamıyorlar, istediği parayı alamıyorlar

Mesela bir ev almaları hayal oldu

Şuan londra’dan bir ev almak istiyorsan en az 80.000 pound ön ödeme yapman lazım

20-25 yaşında bir genç için çok para

Gençler anne babaları ile yaşamaya başladı, eskiden 18-19 yaşında giderlerdi

Şimdi yarısı aileleriyle yaşıyor parasızlıktan.

//////

Ne kadar tanıdık geldi değil mi ?

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve TÜİK verilerine göre 2009 yılında emekli aylıklarının gayrisafi milli hasılaya oranı yüzde 6,82, 2022’de GSYH ise 15 trilyon 11 milyar lira gerçekleşti. Böylece emekli aylıklarının GSYH’ye oranı 4.46’ya kadar düştü.

Görüldüğü gibi sadece Emekli sayısıyla alakalı olmayan gayrisafi milli hasıladan aldıkları pay sürekli düşürüldü...Peki bu paralar nereye ve kimlere aktarılıyor?

Moruklar ellerinde somun ekmeği çıkar telefonunu demeye devam etsinler....

Dipnot:Memur maaşlarına göre fiyatlanan ürün ve hizmetlere Morukların ulaşabimesi için min 8 gayme seyyanen zamma ihtiyaçları var...
    Ama millet 40 yaşında emekli oluyor, sistem bu yükü kaldırmaz diyen denyolar bu verilerden bir şey anlar mı? sanmıyorum.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Londra’da 65 yaşlarında bir kadına mikrofon uzatıyorlar gençler için bir umut var mı diye

Kadın diyor ki, gençler diplomayı alıyor istediği işi yapamıyorlar, istediği parayı alamıyorlar

Mesela bir ev almaları hayal oldu

Şuan londra’dan bir ev almak istiyorsan en az 80.000 pound ön ödeme yapman lazım

20-25 yaşında bir genç için çok para

Gençler anne babaları ile yaşamaya başladı, eskiden 18-19 yaşında giderlerdi

Şimdi yarısı aileleriyle yaşıyor parasızlıktan.

//////

Ne kadar tanıdık geldi değil mi ?
    yalnız onlar londra da ailesiyle yaşıyor bizde yurt geneline yayıldı sonuçta dünya kentidir londra

bir türk büyüğünün sokağı varmış diollar

Götü açıkta yatınca, böyle hayallenmeler normaldir, elin şeyiyle uzaya turist gönderdik ya havalandılar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bizimkisi turist, astronot bindiği zımbırtıyı sevk ve idare eğitimi almış kişiye denir
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bizimkisi turist, astronot bindiği zımbırtıyı sevk ve idare eğitimi almış kişiye denir
    Üstadım,
    Bugünden zıplamaya başlasam , ben de bir gün uzaya çıkar mıyım?

7.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Ama millet 40 yaşında emekli oluyor, sistem bu yükü kaldırmaz diyen denyolar bu verilerden bir şey anlar mı? sanmıyorum.
    esas denyo 40 yasi gectim o tam manyaklikta 65 yasin altindaki emekliligi savunandir

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Üstadım,
    Bugünden zıplamaya başlasam , ben de bir gün uzaya çıkar mıyım?
    Bence Reha GAYA'ya katil, bir cemiyet kurun, yer cekimine karsi duranlar cemiyeti, bir gun bakmissin Titan'dasin..

Sayfa 287/1002 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •