Onemli Gunler Banner
Sayfa 287/339 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Olan yine biz yatırımcılara oluyor. Allah hepimize sabırlar versin

2. Ulan en boktan hisseler bile gitti Allah kahretsin bulaşmayın bulastirmayin gitmesin artmasın bizimle birlikte o AMK cocuklarinin paralari da erisin gitsin...

3. Bir milyon lira ile şu hisseyi istediğin yere çekersin o kadar sığ o kadar oyun oynamaya müsait... Sahipsiz, büyümek için değil Ali Cengiz ile cebi doldurma amaçlı finansman üretmek için borsaya açılmış basiretsiz bir patron şirketi...

4. Ohhh bere sonunda!!! Yürü be fonet kim tutar seni çok bekletti ama deydi...

Şu anda - değil de onun gazına geldim..

5. Uçuyor be hisseye bak... E hani uçacaktı kaçacak ti bu hisse ne oldu kanadı mi kırık...

İyi ki bu hissedeyim yoksa kime sövüp stres atacaktım...

6. Ulan artık tavan miş %3-5 miş beklemiyoruz endeks kadar artsa şükür eder olduk paramız çöp oldu çöp... Yatırımcı iliskilerinede saydirdim... Şu çöpü satıp herhangi bir hisseye girseydik zarar cikmisti yazık günah resmen erittiler bitirdiler...

7. Cumhurbaşkanlığının "Türkiye Bilişim Sektörünün Uluslararasılaşması ve E-Turquality (Bilişimin Yıldızları) Programı Hakkında Kararı" Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

https://www.patronlardunyasi.com/hab...esekkur/263547

8. Ayvayı yedik kesin düşer artık...

Sayfa 287/339 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •