Onemli Gunler Banner
Sayfa 287/792 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 6336 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,500
    Sabırla bekliyorum çalı arkasında... tabii ki satarken hisse fiyatı benim satış fiyatimla örtüşmeli..
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

2. İnternette gezinirken bizim patronun 17.06.2008 Tarihli Bursa ekonomi gazetesi Ekohaberde yeralan bir röprtajdan kısa bir alıntı yaptıp tamamını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

Çimento Tarman için bir tutku
    Büyük paralar kazandığı çimento sektörü ile 1960'lı yıllarda tanışan, 1994 krizinden hemen önce Ankara'daki Baştaş Çimento'daki hisselerini Fransızlara satarak eline geçen parayı o dönemde fiyatları dörtte bire kadar inen çimento fabrikalarına yatıran İsmail Tarman için çimento hisselerine yatırım yapmak tam anlamıyla bir tutku. Bugünkü hisselerinin toplamının, orta büyüklükteki bir çimento fabrikası almaya yeteceğini söyleyen Tarman'ın sadece Bursa Çimento'daki yüzde 20'lik hissesinin bugünkü değeri 110 milyon dolar seviyesinde.

http://www.ekohaber.com.tr/cimento-t...r_id-5585.html

2008 yılında sadece % 20 si 110 milyon dolar olan bucim aradan 10 yıl geçmiş şimdi şirketin tamamının değeri sadece 144.7 milyon dolar.

''Yatırım tavsiyesi değildir.''

Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    Whatsap çekiyor mu orada?
    .

Faruko üstat sen de mi Buçimzedesin?

.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

4. bizim bucim in ve diğer cimentoların sürünme sebebi..............
    https://tradingeconomics.com/commodity/coal
    grafikteki 1 day olan hareket çizelgesini 1 week olarak değiştirin olayın daha çarpıcı halini görursunuz. kömür yukarı bucim (çimentolar aşağı)

Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Bence burada bekleyenlerin içinden en sabırlı olan benim bir arkadaşım var 2008 yılından beri bekliyor her yıl almış olduğu temettü ve birikimleri ile lotlarını arttırarak beklemeye devam ediyor. Ben ise 1.5 yıldan beri bekliyorum hedefime ulaşmadan da gitmeye niyetim yok.

''Yatırım tavsiyesi değildir.''
    .

2008 Yılından beri !

Arkadasınızın adı mutlaka EYÜP SABRİ dir.

.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

6. bir varmış bir yokmuş..
    zamanın birinde bucım ve İ.T varmış ..ruhuna fatiha..
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. ADNAC de cimento şirketi be kardeşim yıl basından bu yana en dusuk 820 su an 1270 demekki cimento şirketleride tavan olabiliyormuş dun bunuda gördük ............... ))) YORUMSUZ .................

8.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bir varmış bir yokmuş..
    zamanın birinde bucım ve İ.T varmış ..ruhuna fatiha..
    bu büyük ortak defolup gitmeden bucım,e hayat yok biri gidecek diger nefes alacak.
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 287/792 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •