Sayfa 287/814 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Işlem hacmine bak 38 e saldılar ne kadar gülünç ya allah ıslah etsin sizi

2. Daha onceki spk basvusurunda yine forumda bir husus tartisilmisti. Spk bulteninde yapilmis ve degerlendirme surecindeki başvurular görülüyordu. Transin basvurusu neden bultenlerde yok acaba şeklinde sorular gelmisti. Acaba bultende basvurular kisminda yer vermeden de karar cikar mi diyerek arastirmistik. Ama spk basvuruyu reddetmisti. Dun yayimlanan bültende basvurular kismi yer almadi. Pazartesi yapilan bir başvuru normalde yetişir gibi geliyordu bültene. Yine basvurular kisminda olmazsak SPK yine reddeder mi bunlari acaba? Ama bir yandan da SPK dan teyit almadan da boyle basvururlar miydi diyorum. Sizin dusunceniz ne olur?

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by isaacx006 Yazıyı Oku
    Daha onceki spk basvusurunda yine forumda bir husus tartisilmisti. Spk bulteninde yapilmis ve degerlendirme surecindeki başvurular görülüyordu. Transin basvurusu neden bultenlerde yok acaba şeklinde sorular gelmisti. Acaba bultende basvurular kisminda yer vermeden de karar cikar mi diyerek arastirmistik. Ama spk basvuruyu reddetmisti. Dun yayimlanan bültende basvurular kismi yer almadi. Pazartesi yapilan bir başvuru normalde yetişir gibi geliyordu bültene. Yine basvurular kisminda olmazsak SPK yine reddeder mi bunlari acaba? Ama bir yandan da SPK dan teyit almadan da boyle basvururlar miydi diyorum. Sizin dusunceniz ne olur?

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hiç bir bilgim yok bilgisi olanında kıymeti yok. Adamlar kanunlardaki virgulleri bağlaçlari kullanıyorlar süreleri uzatmak için ben size söyleyeyim bizi bu şirket yöneticileri kurtarmayacak bizi kanunlardaki yasal surelerin son günü kurtaracak. Ve o gün şirket sahiplerinden önce biz para kazanacağız. Kesinlikle hisse yükseldiği zaman kendinize bir eşik belirleyin o eşiğin üzerinde kademeli satın hissenizi dip ve tavanı biz bulamayiz parası olan dibi belirliyor

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hadi bakalım herkesi yazmaktan bıktırdınız kendiniz çalın kendiniz oynayın

5. Ufak ufak düşürün kimse kalmasın dersinizde o zaten

6. kimse kalmamış heralde ... bedelliyi duyan vın... ahmet nerdesin 😊

7.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    kimse kalmamış heralde ... bedelliyi duyan vın... ahmet nerdesin 😊
    burdayım kardeş izliyoruz 0,35 e kadar yolu var ytd
    sonra sermaye azaltımı ile 1 tl olacak hisse sonra bedelli ytd

8. Yeni habere yorum yok mu arkadaşlar?Ben ne haljak istediklerini anlamıyorum Veya ne yaptıklarını biliyor mu bu şahsiyetler.Bunlar Acunla Faruk ikilisinini aratmayacak.

Sayfa 287/814 İlkİlk ... 187237277285286287288289297337387787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •