Onemli Gunler Banner
Sayfa 288/393 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Olacagina bak derler.Bide beklenen karlar abudik gibudik bi sekilde buharlasirsa bununda akibeti bu.Ancak ort beklenen kar gelirse bu kadar kar ı ve ozsermayeyi ne yapacaklar merak ediyorum.Bu karlilik ve ozsermaye ye sahip sirketler 500 ustu cirit atiyor...Bunun tahtacisi herhalde farkinda degil.Olan yatirimciya oluyor..Yarin %1000bedelsiz aciklasa ustune bilanco gelse ne guzel olur degil mi?yeni halka arzlar 5/6/7 seans tavan giderken niye diye soran olmuyor?
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Asuzi ,muhteşem bilançosu öncesi gün tavan yaptı , sonraki günlerde baya bir düştü
    İşmen , muhteşem bilanço sonrası tabana oturdu, sonra da hep düştü , bugün de düştü.
    Bizim başımıza da bunlar gelmez inşallah
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yarın akşam ak koyun kara koyun belli olur. 1 gün daha sabır. Hokus pokus ile yok edemez yaa keltoş karları. Bu zamana kadar hiç yapmadı zaten. Bilançoları hep hakkıyla gönderdi. Bilanço sonraları dggyo vakası ile hisse satmışlığı var tabi ama bilançolarda hiç ayak oyunları yapmadı. Ben tanık olmadım bugüne kadar.

Rekor kar bekliyorum. Dggyo ya rağmen!

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yarın akşam ak koyun kara koyun belli olur. 1 gün daha sabır. Hokus pokus ile yok edemez yaa keltoş karları. Bu zamana kadar hiç yapmadı zaten. Bilançoları hep hakkıyla gönderdi. Bilanço sonraları dggyo vakası ile hisse satmışlığı var tabi ama bilançolarda hiç ayak oyunları yapmadı. Ben tanık olmadım bugüne kadar.

Rekor kar bekliyorum. Dggyo ya rağmen!
    Her zaman ki gibi tertemiz bir bilanço gönderdi yine keltoş tebrik ederim
    İnşallah bu güzel bilanço hisseye itici bir güç olurda beklediğimiz ralli başlar artık

Hakkımızda hayırlısı olur inşallah. İyi akşamlar

4. Foreks anketi ortalama beklenti 5.150.000.000 TL, medyan beklenti 5.237.100.000 TL olmuştur.

Doğuş Oto için açıklanan kâr tahminlerinin ortalaması üçüncü çeyrekte 5.150.000.000 TL oldu. Ortalama beklentiye göre 9 aylık toplam kâr 14.184.795.000 TL’ye ulaşacak.

Aracı kurum tahminlerinin ortalaması, Doğuş Oto’nun 2023 yılı 3. çeyreğinde; geçen yılın aynı dönemine göre net kârını 9 aylık dönemde toplam %159,78, çeyreklik bazda ise %90,89 artıracağı yönünde oluştu.

https://rotaborsa.com/dogus-otomotiv...co-beklentisi/

5. Karın ağrısı belli oldu. 3.9 milyarlık hisse satışı kar olarak gözükmeyecek muhtemelen

Geri alınan hisse senetlerinin satışından doğan kazançlar, kâr veya zarar içerisinde değil özkaynak içerisinde kayıtlanması gerekmektedir. Ayrıca, TTK'ya göre geri alınan hisse senetlerinin alım bedeli kadar yedek ayrılması yasal olarak zorunludur.

6. Hisse satışı özkaynak içersinde gösterilecekmiş. Kar olarak değil yani!
    9 milyar yerine 5.5 milyar gibi bir rakama odaklanmak daha doğru olacaktır bu çeyrek

7. Özkaynak olarak gösterildiğinden Fk ve pd düşeceği için kısa vadede etkisi olur.
    geri alımda alınan hisse bedeli kadar karşılık ayrılması sona ereceği için şirketin kaynağı artacağından ayrıyeten hisse için pozitif olur.
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Hisse satışı özkaynak içersinde gösterilecekmiş. Kar olarak değil yani!
    9 milyar yerine 5.5 milyar gibi bir rakama odaklanmak daha doğru olacaktır bu çeyrek
    2209116AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Aksam oldu huzunlendim ben yine mi diyecegiz bu gidisle

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 288/393 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •