Sayfa 288/339 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. Allah belanı versin fonet her gün Allah belanı versin...

Şu hisseye girmek değil de patron satınca çıkmamak en büyük stratejik hataydı yine sattım bir kısmını gidip başka yerden çıkartacağım zararı bildiğin çöp...

Bulaşmayın iyiliginiz için tavsiyedir ama yatırım için tavsiye değildir...

2. Artık bıktırdı 12 ve altında maliyetlendiklerimin hepsini verdim gitti... Gidin başka şirketlerde kar edeseniz bile bunun verdiği kadar zarar etmezsiniz.

Ytd.

3. Sittin sene çıkmaz bu hisse 2056 da belki ytd

4. Benden bu kadar...

Takip edeceğim forumu ama bir cacık olmaz... Bunların hedefi assağı salmak ve orada uzun süre yatmak...

5. Tahtada olanlar çok üzücü. Allah hepimize sabır versin . Şu ortamda bile TL olarak zarardayiz . Maalesef ışık bile yok

6. İşte size fonet ve işte çıkıp başka hisselere geçmek için fırsat

Ytd.

7. Uçuyor fonet çok çıktı endeksten iyi getiri sağladı helal olsun ..

8.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Hissede soruluyor nereye kadar dusebilir..
    Bunu kimse net bilemez.Dibin de dibini gösterebilirler.Benim için daha önceden de birden fazla fibo çizimlerimde 9.x seviyesini önemli bir destek olarak gördüğümü belirttim..

9.x i biraz daha açarsak hissenin teknik olarak 9.3x e dusme riski mevcut.Daha önce dolar bazlı haftalık grafiginde bir OBO dan bahsetmistim.Oradaki OBO nun hedefi 0.5x civarlari idi.9.3x in de altına giderse benim için düşük bir ihtimal de olsa 0.4x-0.5x$ seviyeleri hedef olabilir..

Hissede yukarı yönlü geçilebilirse tekrar bir ivme yakalayabilecegini dusundugum ilk önemli seviye 11.3x..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    17.31 den sonra şuana kadar gördüğümüz en dip seviye 9.43..

**Daha önce belirttiğim gibi dip beklentim 9.x/9.3x seviyeleriydi.Gordugumuz 9.43 seviyesi en dip seviye olacak ise bu varsayımla aylık Log grafigi ekledim..

Bu grafige göre bu ay trend cizgisine temas etmek isterse 10.0x den önümüzdeki ay temas etmek isterse 10.5x den bir destek bulabilecek mi bakalım..

**2.grafik düzenli paylaştığım haftalık düşen trend..

Bu arada bu hafta haftalık takasta yatirim fonu 697000 lotla satışların yuzde 99 ünü gerçekleştirmiş.Buna bir anlam veremedim?

Sabırla beklemeye devam..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

Sayfa 288/339 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •