Sayfa 288/956 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon
Arama sonucu : 7648 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Abi bunlar dört kat kapasiteyle çalışıyor ama finansal giderleri yüzünden zarar ediyorlar bravo diyelim bunlara zoru başarıyorlar

2. Hasılatı 6-7 kat artmış .brüt kar patlamış.geçen sene 2 zararda iken bu sene 10 kar yazmış.fabrika çalışıyor sıkıntı yok.Ayrıca bu zor dönemde çok iyi borç ödemiş,borcu hızla azaltıyor

3. Cehennemin dibine ödesin geçen Kozyatağı carefourdayım kasadaki kişiyle tedarikçi firmanın biri konuşuyor satıyorlarmış kasaywe demedik laf bırakmadı yabancıdan Sabancı aldıktan sonra bize kan kusturdular böyle rezil bir firma olma vs vs bunalr her alanda aynı halt beni bişe delirttiler artık 6.80 dip dedik 6.2 gördü daha ne istiyorsun lanet firma dökeceğini döktün Yok hala nazlı nazlı söylenecek söz yok

Alıntı Originally Posted by Cnr1209 Yazıyı Oku
    Cehennemin dibine ödesin geçen Kozyatağı carefourdayım kasadaki kişiyle tedarikçi firmanın biri konuşuyor satıyorlarmış kasaywe demedik laf bırakmadı yabancıdan Sabancı aldıktan sonra bize kan kusturdular böyle rezil bir firma olma vs vs bunalr her alanda aynı halt beni bişe delirttiler artık 6.80 dip dedik 6.2 gördü daha ne istiyorsun lanet firma dökeceğini döktün Yok hala nazlı nazlı söylenecek söz yok

Günaydın.İyi pazarlar.SABANCI'lar gerçekten kuruluşlarında farklı bir sistemle para kazanıyorlar. küçük yatırımcı üzerinden istedikleri oyunu özel spekleriyle istedikleri gibi oynuyorlar.Bilançolarınada inanmıyorum sahtekarların.Yıl içinde 3'er aylık dönemlerde zarar gösteren şirket yıl sonunda KAR gösteriyor ama bu seferde kar dağıtmıyorlar.Çok kötü bulaştık rezil AFYON'lanmış kağıtlarına.Çık çıkabilirsen.

5. İnsan üzülüyor bist en iyi şirketlerinden biriydi geldiği hale bak istediğini yapsın kemik kadrodan lot alamaz alıştık artıkher türlü rezilliğe u arı. Yüzümüzde güler en kısa sürede tekkeyi bekledik allah için hepimiz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Ne oldu böyle sabah sabah... -2 ilginç
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

7. Nasıl bulaştık
    Son düzenleme : SERDAL; 30-04-2018 saat: 11:42.

8. Bu kodumun hisesine bulaşmayın dendikçe insanlar uçacak kacacak hevasına mı giriyor anlamıyorum almayın almayın bu kodumun hissesini arkadaşlar bu hisse eski afyon değil sahiplerinden dolayı hiç bir numara olmaz çünkü sahipleri hırsız üç kagıtçı
    AKMAYIN BULAŞMAYIN SAKIN HA BULAŞMAYIN BİZE KÖKÜNE KADAR SOKTU SPEK SİZ YANMAYINN ANLADINIZ MI ALO

Sayfa 288/956 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •