Sayfa 29/177 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1409 madde; 225 - 232 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    İslem hacmi 100 mn lot / 8 milyar liraya dayandi.
    Hisseler toplanıp bazı güçlü ellerde toplandikca işlem hacmi düşecek...daha istikrarlı ve kararlı çıkacağını tahmin ediyorum...

2. 78.40 tan sattım ben, alan kazansın

3. Forumdakılerde sattıysa tamamdır
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. İş yatırım ya da oradan işlem yapanlar 1 milyon 173 bin lot alımda kapattı günü. İş’in alması olumlu bence

5. Acaba kopol gibimi yapacak speek

6. Merhaba herkese,
    Uzuuunn bir Hektaş yatırımcılığından dün itibariyle ayrılıp EUPWR yatırımcısı oldum uzun bir süre burdayım artık herkese hayırlı kazançlar...

7. Astor un hareketlerinin tıpatıp aynısını yapıyor .Tek farkla astor 9 tavan yapıp 10.gün eksi kapatmıştı.Euopwer ise 6 tavan yapıp 7. gün eksi yaptı.Astor 15 gün %10-15 düşüp 24-30 aralığında halka arzlarda mal alanların lotlarını topladı.Daha sonra da tahtacı astor u 70 e dayamıştı.Europower ise 70 e kadar düşebilir ve seçime kadar baskılayıp halka arzlardan alanların lotlarını iyice toplayabilirler.Sonra da seçim sonrası endeksin iyi bir ortamında yukarıya 150 tllere ralli olabilir.

8. Bir ihtimal daha var.Astorun 31-24 arasında 15 gün toplama bölgesini eupower 76-86 aralığında yapabilir.Bu toplamadan sonra da bu defa 200 tlye bir ralli yaşayabiliriz.

Sayfa 29/177 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •