Sayfa 29/181 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1445 madde; 225 - 232 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1. Böyle bir mail gelmiş, doğru mu, yada sizlere de geldi mi..??

Merhaba lutfu001,

hisse.net forumunu kullanmaya başladığımız günün ardından geçen 14 yıl ve 4 server değişikliği ardından database hataları katlanılmaz düzeylere yükseldi, düzeltmek için çok uğraşmamıza rağmen maalesef düzelmedi ve sonuç olarak yeni bir sayfa açmak zorunda kaldık. Kullanmakta olduğumuz forum gelecekte salt okunur olarak hizmet verecektir.

Yeni hissenete yeniden yani sıfırdan kayıt olarak yazmaya başlayabilirsiniz. Sizi bekliyoruz.

Lütfen Yeni forum adresini bookmarklarınıza alın.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Böyle bir mail gelmiş, doğru mu, yada sizlere de geldi mi..??

Merhaba lutfu001,

hisse.net forumunu kullanmaya başladığımız günün ardından geçen 14 yıl ve 4 server değişikliği ardından database hataları katlanılmaz düzeylere yükseldi, düzeltmek için çok uğraşmamıza rağmen maalesef düzelmedi ve sonuç olarak yeni bir sayfa açmak zorunda kaldık. Kullanmakta olduğumuz forum gelecekte salt okunur olarak hizmet verecektir.

Yeni hissenete yeniden yani sıfırdan kayıt olarak yazmaya başlayabilirsiniz. Sizi bekliyoruz.

Lütfen Yeni forum adresini bookmarklarınıza alın.
    Bana henüz böyle bir mail gelmedi...

Bekleyelim, belki gelir...?

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bana henüz böyle bir mail gelmedi...

Bekleyelim, belki gelir...?

Hocam yıllar önce forum yeni adrese taşınırken gelen mailin aynısıymış Sn. BJK sağolsun özel msjdan teyit etti, bende linklere tıklayarak denedim ve dediği gibi linklerde sorun yok, ama yinede ilginç geldi yönetime bilgi vereyim
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

5. Huzurlu sağlıklı, mutlu ve bol kazançlı bir hafta olması dileğiyle.

6. Usd günlük grafta mavi çizgiye gaplı açılış ile geldik.

7. Günlük Tl grafta 2. kanal orta bandı 9180 civarı.

8. ISCTR halen kırmızı trend üzeri haftalık kapanışlar yapamadı, gittikçe sıkışıyor.

Sayfa 29/181 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •