Sayfa 29/141 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1123 madde; 225 - 232 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Büyümeye odaklı şirket olduğunu düşünerek kenara 1K lot attım. Hayırlısı bakalım.

2. Bugünlerde her hisse için sorulan soruyu sorayım.Sasa gibi olur mu

3. bugünkü tek kriterim + kapamasıydı.. o da karanlık odada gerçekleşti..

güzel kapanış.. tabi bence..

4. SPK kararı uyarınca Kmpur hissesi volalite bazlı tedbir sistemi ( VBTS ) kapsamında 28 ekim 2022 seans sonuna kadar açığa satış ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir. Bu kararın alındığı hisseler nasıl bir performans gösteriyor acaba? Uzun vadeli elinde bulunduranları etkilemez kanaatindeyim. Ancak, kısa vadede nasıl etkilenir bilemiyorum. Sayın sevenhill ve diğer arkadaşlar bu konuda ne derler acaba? Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. yukarıda belirttim sn esme.. şahsım için problem yok..

yarın gün içi dökülenler olacaktır ama benim için yine gün sonu artı kapanış yapması önemli.. bu kısa vade için..

orta uzun vade zaten buradayım nasipse..

bol kazançlar..

6.  Alıntı Originally Posted by esme Yazıyı Oku
    SPK kararı uyarınca Kmpur hissesi volalite bazlı tedbir sistemi ( VBTS ) kapsamında 28 ekim 2022 seans sonuna kadar açığa satış ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir. Bu kararın alındığı hisseler nasıl bir performans gösteriyor acaba? Uzun vadeli elinde bulunduranları etkilemez kanaatindeyim. Ancak, kısa vadede nasıl etkilenir bilemiyorum. Sayın sevenhill ve diğer arkadaşlar bu konuda ne derler acaba? Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Aslında hisse için müspet bir şey. Hiç olmazsa gerçek yatırımcılarla devam eder.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,440
    patron hisse satınca gıcık oldum bakalım arkası gelecek mi ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8. Sektöründe Türkiye de ve bistte tek yaptığı iş bakımından gelecek uv.hissesi bence çok güzel işler yapacaklarına inanıyorum.
    Kimpur, MDI prepolimer ve formüle edilmiş poliol üretiminde uzmanlaşmış yenilikçi bir şirkettir.
    Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş. MDI prepolimer ve formüle edilmiş poliol üretiminde uzmanlaşmış yenilikçi bir şirket olup üretimini yaptığı poliüretan sistemler ayakkabı, yapı-izolasyon, otomotiv, mobilya-sünger ve ısıtma-soğutma sektörlerinde kullanılmaktadır.

Sayfa 29/141 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •