Sayfa 29/459 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 3670 madde; 225 - 232 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Emre hocam bahsettiğiniz gap hangi kademeydi?

2.  Alıntı Originally Posted by ereğlili Yazıyı Oku
    Emre hocam bahsettiğiniz gap hangi kademeydi?
    17,90.....

3. Emeği geçen herkese teşekkürler. 👋

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    söyleyebileceğimiz herşeyi neredeyse söyledik...bundan sonrası anlayana sivrisinek saz...anlamayana davul zurna az....benim en kızdığım şey, hisse çile çekerken ve garibanları oynarken biz haftalarca yazmamıza rağmen almayan ky , fiyatı çok çok çıktıktan sonra alıyor ardından da biraz düştüğü zaman gelip hisseyi ve bizi kötülüyorlar...

benim borsa hayatımdan öğrendiğim şey hisse çirkin ördek yavrusu iken alınmalı...güzel bir kuğu olduğunda da satmalı...
    Hisse kötüleme bu işin içinde hep vardır Ama anlamadığım insan kötülediği yerde neden durur ki?
    500 küsur hisse var. Güvendiğin bir yerde poz açarsın olur biter..
    Kcaer 50 centten arz olmuş..1.40 cente kadar da birileri ! koşturmuş. Oradan verilmiş...Şimdi 70 centtte yatayda mal toplanıyor... Zirveden %50 aşağıda.. Alım için fena yer değil..
    Ben sabırlı bir uzun vadeci olsam poz almaya başlardım. Ytd .

Son 1 haftaya yatırım fonları ve Citi mal satıyor. Satışlarını izlemek lazım bence ..Bu biraz baskı yaratmış.. Tabi uzun vadeciler için bu yorumum şu an önemli değil...

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Hisse kötüleme bu işin içinde hep vardır Ama anlamadığım insan kötülediği yerde neden durur ki?
    500 küsur hisse var. Güvendiğin bir yerde poz açarsın olur biter..
    Kcaer 50 centten arz olmuş..1.40 cente kadar da birileri ! koşturmuş. Oradan verilmiş...Şimdi 70 centtte yatayda mal toplanıyor... Zirveden %50 aşağıda.. Alım için fena yer değil..
    Ben sabırlı bir uzun vadeci olsam poz almaya başlardım. Ytd .

Son 1 haftaya yatırım fonları ve Citi mal satıyor. Satışlarını izlemek lazım bence ..Bu biraz baskı yaratmış.. Tabi uzun vadeciler için bu yorumum şu an önemli değil...
    bizim ky lar hızlı kazanmak istiyorlar o yüzden de cefa çekmek istemiyorlar...hızlı kazanç da çoşkunun olduğu dönemlerdir ve o dönemler de aslında riskin en yüksek olduğu dönemlerdir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. https://www.jmo.org.tr/resimler/ekle...913862c_ek.pdf

bu linkte türkiyenin jeotermal sahaları var...çok geniş bir rapor...ben ancak 48 .sayfaya kadar okuyabildim..bu link burada kalsın..sıkıldıkça okurum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    elinde 233 bin adet hisse bulunan fatma isminde bir şahısın kote ettirdiği hisselerdir..daha önce sistem üzerinden kilitlemiş...şimdi ise onları satılabilir duruma getirmek istiyor...çok az bir miktar bu...etki etmez hisseye..

Sayfa 29/459 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •