Sayfa 29/342 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 2734 madde; 225 - 232 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    dediğiniz/dediğimiz gibi bizde kağıt üzerinde çok hoş ve güzel zarar yazılıyor ve nasıl yaptın diye bir mercimiz yok nereye gider bunlar diyen olmadığı için uçabiliyor işte bu yüzdende biz uzayı göremiyeceğiz youtube den izleyip nasılda yapıyorlar diyeceeğiz diğer tarafa hiçbirşey götüremez diye diye burda götürebildiğimizi götürme çabasımndayız çala çala ne yapalım mercii yokkk nasıl oldunun hesabını sorup devlete gitmesi gereken vergi gitmiyorrr vergi gitsin diye bile 40 kı 40 yarmamız lazım temelde kaybedeb hep devletımız oluyor
    Devlete ne olur bilmemde bize 200 lük boruyu döşediler.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    dediğiniz/dediğimiz gibi bizde kağıt üzerinde çok hoş ve güzel zarar yazılıyor ve nasıl yaptın diye bir mercimiz yok nereye gider bunlar diyen olmadığı için uçabiliyor işte bu yüzdende biz uzayı göremiyeceğiz youtube den izleyip nasılda yapıyorlar diyeceeğiz diğer tarafa hiçbirşey götüremez diye diye burda götürebildiğimizi götürme çabasımndayız çala çala ne yapalım mercii yokkk nasıl oldunun hesabını sorup devlete gitmesi gereken vergi gitmiyorrr vergi gitsin diye bile 40 kı 40 yarmamız lazım temelde kaybedeb hep devletımız oluyor
    yeminli müşavirmiş denetçiymiş spk imiş hepsi boş hepsi aynı teknedeler.
    vergi dairesine şikayet edip inceleme başlatırsan gerekeni yaparlar.
    öttüre öttüre cezayıda usulsüzlükcezaları keserler.birazdaha şansını zorlarsa gözümü kırpmam yaparım
    mesaj umarım yerine gitmiştir.
    YatırımTavsiyesi Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    avodu sabah sabah kaçırdım. 1.50 açtı. tavanı 1.51 olan kağıt neden tavanın 1 kademe altı açar dyip serbest fiyattan satış girdim. 1 lira maliyetli avod larım 1.47 den uçtu. 2 dakika sonra tavana kilitledi. sasayı da beyaz filoyuda flap ıda hep bekleyemediğim yada ya geri salarsa korkularından satıp çıktım. 70 -80 kuruş arasından bir arkadaşa tavsiye etmiştim avod u. baya almıştı. 65 lere düşünce homurdanmaya başladı. şimdi az önce arıyor öğlen yemeğine davet ediyor. nerden satayım konuşalım diyor kendileri. şimdi arkasından boş ve yaşlı gözlerle bakakaldım. aynı durumun alyag da olmasını istemem. batacağını sanmıyorum. doğtaş eksi sermayeye inmiş zarar inanılmaz boyutta, reysaş aynı adese zaten nerdeyse açık dükkan kalmadı geldiği fiyata bak.
    Senin avod bugün de gitti. Keşke onu satmak yerine bunu satıp ondan alsaymissin :) neyse bizim essek de gider inşallah tez zamanda. Ben o dediğini burda uyguladım 0.75 lerdeydi sanırım ortalamam o zamanlar bu essek 1.50 leri geçmişti satmadım sonrası malum. Satsak olmuyor satmasak olmuyor. Neyse sen zararın birazını avod dan cikartmissindir en azından. Biz bide saf gibi bütün portföy ile buraya girmiştik. Hayırlısı bakalım olmadı çocuklara miras kalır napalim. Gerçi o zamanda gitmezse çocuklar arkamızdan sevmesin o kadar hisse içinde bizim rahmetli bunu mu bulmuş diye :) ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    yeminli müşavirmiş denetçiymiş spk imiş hepsi boş hepsi aynı teknedeler.
    vergi dairesine şikayet edip inceleme başlatırsan gerekeni yaparlar.
    öttüre öttüre cezayıda usulsüzlükcezaları keserler.birazdaha şansını zorlarsa gözümü kırpmam yaparım
    mesaj umarım yerine gitmiştir.
    ARTI da şirket paraları nasıl buhar oldu
    ARTI paralarıyla önce PEŞİN Genyh hisseleri alındı...
    Bu genyh hisseleri bir yıldan fazla tutuldu. Sonra bu hisseler sözde ederek karla VEERESİYE satıldı. Ama sonra şüpheli alacak oldu ve uçtu gitti..
    Şimdi ARTI nın bilançosunda bu alacak var mı?

Birde ARTI nın Çamlıca’daki gayrimenkulü patrona satılmıştı, kaça satıldı bu satıştan ne kar zarar edildi bu arsanın değeri neydi diye hiç bir bildirim yapıldı mı?

Çok güzel hareketler bunlar

5. Bedelliden önce
    Lot sayısı 60 milyon.. özsermaye 30 milyon

Bedelli yapıldı kasaya 45 milyon fon girdi 105 milyon lota çıktı,

Bedelliden sonra
    Lot sayısı 105 milyon çıktı.. özsermaye ise 75 milyon civarına çıkması beklenirken

Şuan 105 iştin lot ama özsermaye 17 milyon lot.

Yani bedelli tamamlandıktan sonra özsermayede 58 milyon lira civarında erine olmuş. Hemde bu kadar çok kısa sürede. Muhteşem bir olay. Muhteşem bir mübarek yönetim yeteneği:) yola devam :)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
    Uzun bir girizgah ve son paragraf :

Siz değerli ortaklarımızın baştan beri verdiği desteği arkamızda hissettikçe firmamız daha güçlü bir Finansal yapıya kavuşacaktır.

Her ne kadar gündem maddeleri arasında mevzuat gereği ayrılma hakkı kullanım ya da kullanmama hakkı tanısa da, bu Genel Kurul bir dünya devi ile yaptığımız iş birliğiyle GELECEĞE daha güçlü bir şekilde yürüyüşümüzün BAŞLANGICIDIR.

M.N.Ç.

Arkadaşlar adam sufle içinde değil bariz şekilde planlama ve ortaklık yapısına ilişkin mesajları çok net vermiş.

Bu firma gündelik 150.000 ton Zeytinyağ üretim kapasitesine sahip bir fabrikayı alacağına dair bildirimi var ve üstüne de deniyor ki dünya devi ile yapılan anlaşma GELECEĞE DAİR GÜÇLÜ BİR BAŞLANGICIDIR.

Sanıyorum bu hafta Alyag haftası olacak inşallah....

http://www.altinyag.com.tr ilgili yazı bu sayfada mevcut.

7. En son açıklama yapıp şöyle olacak böyle olacak dediğinde fiat 1.50 idi demekki yeni selalelere gebe ...

8.  Alıntı Originally Posted by saidok Yazıyı Oku
    En son açıklama yapıp şöyle olacak böyle olacak dediğinde fiat 1.50 idi demekki yeni selalelere gebe ...

Bu açıklama geçen genel kurulda yaptığı konuşma metni yeni değil

Lenovo P70-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 29/342 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •