Onemli Gunler Banner
Sayfa 29/138 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1103 madde; 225 - 232 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Yönetim Kurulumuz, şirketimizin sermaye kaybı ile ilgili 6102 Sayılı T.T.K. 376. Maddesi gereği Finanasal Tablo hazırlamak için şirketimizin

aktifinde kayıtlı makine ve techizatın yeniden değerlemesi için Sermaye Piyasası Kurumu'ndan yetkili değerleme firması

LAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE MÜŞAVİRLİK A.Ş. ile 27.12.2019 Tarihinde sözleşme yapılmış ve çalışmalara başlanmıştır.

Tüm yatırımcılara duyurulur. HAYIRLI OLSUN
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Koskoca BERKA BALATA fabrikasına sahip olacaksın ve piyasa degerin 13 milyon TL olacak.
    Evet Ağalar 1.13 fiyat üzerinden şu an DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ bin piyasa değeri sadece ve sadece 13 milyon TL.
    BSH fren ve Fmizp nin piyasa değerleri yaklaşık 800 milyon TL,egeen in ise yaklaşık piyasa değeri 2 milyar TL .
    Egeen in 200 de 1 iyiz şuan .Yani egeen nin piyasa değeri bizim yaklaşık 200 katimiz.
    Hayaller ,hayaller hayaller.
    DİRİLİS BALAT EFSANESİ nde H
    hedefim 3 yılda sadece ve sadece 15 TL . İnşallah olur .
    Yazdıklarım kendi hayal düşünce ve senaryolarim olup asla yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    hatip aga müşteriyi kaçıracaksın ürkütme biraz sakin ol daaaa sen nasıl agasın... Daha köy satın alacağız adanada senle ytd d)) AMOR
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Yönetim Kurulumuz, şirketimizin sermaye kaybı ile ilgili 6102 Sayılı T.T.K. 376. Maddesi gereği Finanasal Tablo hazırlamak için şirketimizin

aktifinde kayıtlı makine ve techizatın yeniden değerlemesi için Sermaye Piyasası Kurumu'ndan yetkili değerleme firması

LAL GAYRİMENKUL DEĞERLEME VE MÜŞAVİRLİK A.Ş. ile 27.12.2019 Tarihinde sözleşme yapılmış ve çalışmalara başlanmıştır.

Amor Ağam maşallah müjdeli haberler ardı ardına geliyor.Ben Hünkar Yaman la Fekeli Ağa nin buluştuğu köyde yer aramaya başlıyorum.
    Yamanlar in Gafur da sofrayı donatsin bu akşam;Balat topigini okuyan tüm AGALARİMA benden 1,5 VALİ KEBABİ .Senlendirelim sofraları Ağalar

3.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku

Ali Dayı Ali Dayı (Ali Çakıroğlu) uretiriyorsun BALATAyi
    Ali Dayı Ali Dayı kurtariyorsun BALATA yi
    Çakkallar gelsin çakkallar.

https://youtu.be/cKOpxpYfytU

4. Agam bu sene yılbaşı büyük ikramiyesi Çukurova ya çıkmış diyorlar .. Haberin vardır senın...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. https://youtu.be/u8ZYiUuEafY

Yazıklar olsun .Yazıklar olsun Twitter fenomenlerinin kölesi olmuş ky zihniyetine yazıklar olsun.
    Geçmişi çok parlak ama bir şekilde batağa sürüklenmiş bir firma günler önce dedi ki " Yeni fabrika min elektriği bağlandı.Derhal işçi alımı ve üretim hazırlıkları başladı".Ardından "Ben sermaye kaybını telafi için fabriamin takım taklavat inin değerlemesi ni yapıp tahsisli sermaye artırımı yapacağım." dedi.
    Borsada böyle bir hikaye 5 yilda bir gelir.Ama nerede ky ? Twitter Ağalarının peşinde.
    Ağalar mali toplayacak ve bunlara hikayesi sini yazacak.Sonra da bedavaya aldıkları hisseleri bunlara %50-100 Luk bir ralli yaptırarak yedirecekler.Sonra da rallinin başında san az sayıdaki şanslı ky "Allah razı olsun Ağam" diyecek.Olan tabii ki trenin son vagonundaki çoğunluk ky ya olacak.
    Günlerdir yaziyoruz 3-5 arkadaş ile ama nafile.Sen ben bizim oğlan dışında kimsede yok DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ.
    Kacirdi yine ky bir MADEN CEVHER i.
    Feodal Twitter Agalari iyice toplasin BALAT i ondan sonra astronomik rakamlardan kosa kosa alırlar.
    Ne diyelim benim vefakar ve cefakar AMOR ,MEHO(Mert trem) kwon3 besonderes ,Rıfkı ,Engincan mi Mithat Can mi neydi o işte,Tekin Çetin Metin Ali Feyyaz kardeşlerim bizbize yeteriz.
    Hep beraber çok yüksek rakamları göreceğiz inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Agam bu sene yılbaşı büyük ikramiyesi Çukurova ya çıkmış diyorlar .. Haberin vardır senın...
    Vurdu vurdu Adana ya vurdu kwon3 kardeşim.Adana ya milyon yola çıktı.En geç 3 yılda Adana da inşallah.

https://youtu.be/t0D0ct7Imtc

7. Gerçekten çok üzülüyorum .Yahu sıfırdan bir Fmizp ,bfren,egeen doğuyor ve ky yok .
    Geberdim ulan ,geberdim 3-4 gün boyunca.Saatin 18:15 olmasını bekledim 3-4 gün boyunca.Saniyede emir girdim hergun serbestten.Emri giriyorum ama sabah olmuyor.Acaba speklere mi gelecek bana mı?Veya kaç lot bana gelecek.?
    Birgün 12 bin lot geldi,Birgün 3 bin lot.Birgun kafam attı 200 bin lot alış girdim ama sadece 16 bin lot geldi.
    Bu malın ne kadar değerli olduğunu kimse benim kadar bilemez Ağalar.
    135.053 lot yaptım bedava maliyetle ve artık kahve yudumlayarak tavanları izliyorum.Araci kurumdaki arkadaşlar ben telefon açınca ".... Bey tabii ki Balat i soracaksınız " diyorlar ben balati söylemeden artık.2-3 yil beni idare edeceksiniz dedim hepsine.Eslesen ve te yi soruyorum devamlı artık günici
    Bu lotlarii alamasaydim kendimi affetmezdim.
    Diğer 4 hissemde çok güzel gidiyor ama bu DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ benim için bambaşka.Bu lotlarii her birini buyutecegi!m adam edeceğim.
    Yolumuz çok uzun bu lotlarla inşallah.

8. Ağalar DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ bin piyasa değeri sadece 13 milyon.Ozsermaye Sıfır a yakın 300-500 bin TL .Ama fabrika nin değerlemesi yapılacak .Ozsermaye bir anda cosacak..Ama bu önemli değil önemli olan fabrika nin faaliyete geçecek olmasıdır.
    Çarkların dönmesiyle yıllık 5-6 milyon kar etse bir anda 100 milyon piyasa değerine ulaşır .Bu da hisse fiyatı olarak 8 tlye denk gelir.
    Bu yüzden benim hedefim 3-5 tller asla değildir.
    Benim DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ ndeki 3 yılık vadedeki minimum hedefim XX .XX çift haneli rakamlardir.
    Ağalar herkes hesabını yapsın.Herkesin kararı kendine .

Sayfa 29/138 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •