Sayfa 29/227 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
Arama sonucu : 1809 madde; 225 - 232 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,742
    Kervan gıda halka arzının yakın dönemde gerçekleşen en başarılı arzlardan biri olacağını düşünüyorum. Vadeli TL ve döviz mevduatları ve fonlar bu halka arzla ölü konumundan çıkarak halka arzda ekstra itici bir güç oluşturarak talebin çok daha fazla olmasını sağlamıştır.Bist 30 hisselerinin % 90 nakit gibi sayılması da ayrıca güzel olmuş..Kurum bazlı yaşanan sıkıntıların çoğunluğu personellerin bilgi eksikliklerinin fazla olması ve izahnamenin okunmamasından kaynaklı olabilir. Diğer yandan bütün bunların etkisiyle arzın talebi karşılama oranı beklenen seviyelerden de düşük gerçekleşebilir..Talep az olsa hisse çok gelir ama hisse ne kadar çıkar soru işareti..Talep çok olsa çok çıkar ama az gelir.. 40 katır mı 40 satır mı durumu sözkonusu kısaca..

2.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    millet likit fonla giris yapmis osmanli kendi likit fonunun bile kabul etmedi. haksizlik deilmi. dogru tektir.
    Ben OSL teminat göstererek katıldım hocam.

3. camit sistemde izin vermedi bana musteri temsilcisini mi aradin

4. 2010 yılında Allahtan korkmaz, kuldan utanmaz, dolandırıcı KİLER'in halka arzına katılmıştım. onunda konsorsiyum lideri oyak yatırımdı.. Alladılar pulladılar millete verdiler. sonrası hüsran. o zamandan beri ilk defa bir halka arza katılmaya karar verdim.

Katılan herkese hayırlı uğurlu olur İnşaAllah.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    2010 yılında Allahtan korkmaz, kuldan utanmaz, dolandırıcı KİLER'in halka arzına katılmıştım. onunda konsorsiyum lideri oyak yatırımdı.. Alladılar pulladılar millete verdiler. sonrası hüsran. o zamandan beri ilk defa bir halka arza katılmaya karar verdim.

Katılan herkese hayırlı uğurlu olur İnşaAllah.

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir. Zarar Edebilirsiniz.
    Cüneyt bey;Nuh'dan Kazandığın parayı Kervacı başına yedirmeye karar verdin demekki.?.
    Hayırlı olsun..

6.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Cüneyt bey;Nuh'dan Kazandığın parayı Kervacı başına yedirmeye karar verdin demekki.?.
    Hayırlı olsun..
    Teşekkürler hocam; talep fazla gibi. bize az düşer sanırım. aparatif sayılır.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

7. Arkadaşlar yok mu bir havadis oran ne oldu, fiyat ne oldu duyan gören yok mu?

8.  Alıntı Originally Posted by mutluozturk Yazıyı Oku
    yok değil 8-9 tl arasındaki farktan kalan tutarla alım dedi bana deniz yatırım
    Arz sırasında tavandan alım talebi girince ne oluyor o zaman?

Sayfa 29/227 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •