Sayfa 290/460 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1. yarınki negatif görüntüyü görelim, hisse uçtu uzaya gidecek yorumundan ziyade....hisse kaç tavan yapmış, yükseliş sonrası neler yaşamış inceleyelim, yeni bir çıkış için çok erken. en az 10 gün paralel gitmesi gerekir diye gözüküyor, son bir aşağı saldıktan sonra.....

2. bi çırpıda 10 kademe verdiler...

3. ŞEREFTEN YOKSUN İNSANLAR İNSANLARIN KANINI EMİYORLAR

burada yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir sadece beni bağlar

4. 2.90 kapanış, genel hisse dağılımı %20,82 metro(toplam hisse 18m). gördünüz mü tavanı? yarın düşüş ihtimali yüksek en az %5....ytd

5.  Alıntı Originally Posted by metronom Yazıyı Oku
    2.90 kapanış, genel hisse dağılımı %20,82 metro(toplam hisse 18m). gördünüz mü tavanı? yarın düşüş ihtimali yüksek en az %5....ytd
    hisseniz varsa yarında %5 düşecekse neden satmadınız? yok eğer hisseniz yoksa burda neden zaman harcıyorsunuz?

6.  Alıntı Originally Posted by ay_yıldız Yazıyı Oku
    hisseniz varsa yarında %5 düşecekse neden satmadınız? yok eğer hisseniz yoksa burda neden zaman harcıyorsunuz?
    Her turlu fikre ve yoruma acik olmaliyiz. Arkadasimizin bu yorumunda dahi hiise orani gibi kritik bir bilgi var. Diger kismi kendisinin sahsi dusuncesidir. Birakalim herkes bilgisini ve fikrini paylassin, bizler de kendi ozgur irademizle kararlarimizi verelim. Sahsen benim hissem olmasina ragmen ben de yarin icin dusus bekliyorum ve pozisyonumu ona gore aliyorum. Tesekkurler...

7. İyi tarafından bakmak lazım gün içi yukarı aşağı yaptı ama(birazda kapa düşen temerrüt haberinin etkisiyle)düşüş trendinden çıkmakta olduğunu düşünüyorum.

LG-D723 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. hisse dağılım bilgisi bilgi amaçlı, düşüşün tam bitmediği kanaatindeyim....

Sayfa 290/460 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •