Sayfa 290/807 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon
Arama sonucu : 6454 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Aklıma bir kaç şey takıldı, net bilen varsa ve aydınlatabilirse çok memnun olurum:

Şu an beklenen bilanço 9 aylık ve İspanya ekimde faaliyete geçti. Bu durumda İspanya fabrikasının maliyeti aslında bilançoya yansıyacak ama kısacık sürede artı bir değer sağlamış olsa bile (ki bilmiyoruz henüz işe yaramaya başladı mı) bu bilançoya yansımayacak, doğru mudur?

Bu durumda bilanço pozitif gelirse yukarıdaki durumu da düşünerek (İspanya’da işler iyi giderse, maliyeti çektik, kar yeni yansımaya başlayacak) aslında her şeyin çok daha iyi olacağını mı düşünmeliyiz?

Bilanço istediğimiz gibi gelmezse henüz yurtdışından istediğimizi alamadık, maliyeti üstlendik ama kar henüz yansımıyor, 9 ay böyle ama 12 ayda daha iyi olabilir gibi düşünebilir miyiz (İspanya’da işler iyi giderse)?

Yurtdışı iştiraki olan şirketlerin bu şirketlerle ilgili bilgileri de (iş alınması, ihale, grev, işten çıkarma vs. ne olursa) kesinlikle Kap’a bildirme zorunluluğu var mı?

6 aylık bilançoda 2.5M finasman gideri var ve bu 2017’ye göre 1M artmış, yanlış anlamıyorsam Bu gider neleri içermektedir?

Şimdiden tekrar teşekkür ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku

bilançoda yamukluk olmaz ise 1,75-1,8 hedef olabilir....ytd
    Bu kagıt 15 leri görmüş.. Bunun adese, ıztar gibi kagıtlardan neyi eksikki gitmiyor. Elbet zamanı gelince cok hızlı gidecektir. Yurtdışı büyüyen bir şirket dönüşü hızlı olacaktır....

3.  Alıntı Originally Posted by Mavi20 Yazıyı Oku
    Bu kagıt 15 leri görmüş.. Bunun adese, ıztar gibi kagıtlardan neyi eksikki gitmiyor. Elbet zamanı gelince cok hızlı gidecektir. Yurtdışı büyüyen bir şirket dönüşü hızlı olacaktır....
    ben hep diyorum birgün flap benzeri hareket yapacak hissede olurmuyum onu bilmiyorum...

4. Hala acak, ecek işleri gerçekler aşağı

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by meyyyyy Yazıyı Oku
    hala acak, ecek işleri gerçekler aşağı

sne-lx1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    biz de söyledik gözü aşağıda diye bir türlü anlatamadık herhalde sonrada korkutuyor diyorlar

6. Açığa satış mı var?

Sayfa 290/807 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •