Sayfa 291/763 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 6099 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

bugun akıllı tahta ihalesi vardı sanırım

2.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    bugun akıllı tahta ihalesi vardı sanırım
    Bundan Netaş in haberi varmı acaba hocam .

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Bundan Netaş in haberi varmı acaba hocam .

bılmem ıhaleler genellıkle davet usulu yapıldıgından artık. muhım olan cagırmaları

spekte ıyı mal yedırıyor mıllete haftaya dusurur toplar verdıklerını gene

5. Şu borsada hala yükseliş ve düşüş için sebep arıyorlar yaa..! Şaşırıyorum gerçekten...

PGSUS uçakların havalanmadığı ortamda 24 liradan nasıl 64 lirayı görmüş... Sen git onun sebebini araştır arkadaş..!

Spor hisselerine hiç girmiyorum...

....Neyse zamanla borsayı öğreneceksiniz... Her doğrunun o gün doğru olmadığını, her yanlışında yanlış olmadığı gibi....
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

6.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Şu borsada hala yükseliş ve düşüş için sebep arıyorlar yaa..! Şaşırıyorum gerçekten...

PGSUS uçakların havalanmadığı ortamda 24 liradan nasıl 64 lirayı görmüş... Sen git onun sebebini araştır arkadaş..!

Spor hisselerine hiç girmiyorum...
    10 numara 5 yıldız tespit. Tr borsasında bir hissenin yukselmesi için ihaleye kara falan gerek yok. Bunlar sadece algı. Tüm sihir Pala'nın parmaklarında.

7.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    10 numara 5 yıldız tespit. Tr borsasında bir hissenin yukselmesi için ihaleye kara falan gerek yok. Bunlar sadece algı. Tüm sihir Pala'nın parmaklarında.

2 sayfa geride bir arkadaş, belirsizlikler ve temel rasyoların içinde boğulmuş... Bu kadar kafa yormaya gerek yok aslında...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    2 sayfa geride bir arkadaş, belirsizlikler ve temel rasyoların içinde boğulmuş... Bu kadar kafa yormaya gerek yok aslında...
    o arkadas ben mı oluyorum

Sayfa 291/763 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •