Sayfa 291/296 İlkİlk ... 191241281289290291292293 ... SonSon
Arama sonucu : 2375 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. 460 dan almıştım, 430 civarlarına inceğini de biliyordum ama yine de 30 yıllık borsacılığın verdiği bağımlılık sebebiyle 1 dakika bile hissesiz duramadığım için dayanamadım 460 dan aldım,
    son yükselişte 310 dan alıp 540 civarı satmıştım,
    4 yıldır temel değerlerinin tersine sürekli fiyatı şişirilmiş konya çimento var, önümüzdeki 1/2 yıl içinde sürekli yükselerek konya çimentonun yerini alacak hisse göltaştır,
    özetle bu hisse çoook gidecek.

2. Hisse fiyatı 420 ,defter değeri 350 ,çeyreklik kar çok iyi,bu fiyatlar ilerde çok aranır,bedavanın fevkinde
    Geçmiş yıl karı 4 milyar ,aynı işi yapan Konya çimento onca zararla 40 milyar dan işlem görüyor bu sadece 7 milyar ,olacak iş değil .bedelsiz olayı ise Göltaş ın bedelsiz potansiyel tutarı en az emsalleri kadar

3.  Alıntı Originally Posted by rogliç Yazıyı Oku
    Hisse fiyatı 420 ,defter değeri 350 ,çeyreklik kar çok iyi,bu fiyatlar ilerde çok aranır,bedavanın fevkinde
    Geçmiş yıl karı 4 milyar ,aynı işi yapan Konya çimento onca zararla 40 milyar dan işlem görüyor bu sadece 7 milyar ,olacak iş değil .bedelsiz olayı ise Göltaş ın bedelsiz potansiyel tutarı en az emsalleri kadar
    Hocam hoş geldiniz. Burada olmanız büyük şans. Çok sevindim. Yorumlarınız bize her yönden katkı sunacak.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by esentepe54 Yazıyı Oku
    Hocam hoş geldiniz. Burada olmanız büyük şans. Çok sevindim. Yorumlarınız bize her yönden katkı sunacak.

teşekkür ederim,sağolun.

5.  Alıntı Originally Posted by rogliç Yazıyı Oku
    teşekkür ederim,sağolun.
    sağlam hisselerde kaliteli yatırımcılar olur..
    hayırlı olsun..

6.  Alıntı Originally Posted by doctrine Yazıyı Oku
    sağlam hisselerde kaliteli yatırımcılar olur..
    hayırlı olsun..
    Sayın doctrine siz de hoş geldiniz. Gerçek yatırımcılar, bilge yorumcular, temel ve teknik analizlerle göltaş şenlenecek.

7.  Alıntı Originally Posted by rogliç Yazıyı Oku
    Hisse fiyatı 420 ,defter değeri 350 ,çeyreklik kar çok iyi,bu fiyatlar ilerde çok aranır,bedavanın fevkinde
    rogliç hocam şeref verdiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    rogliç hocam şeref verdiniz.
    Sağol varol dostum,hayırlı kazançlar.alıp attık kenara üç bej

Sayfa 291/296 İlkİlk ... 191241281289290291292293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz