Sayfa 291/588 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 4702 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Tavan hayırlı olsun.
    Tavanda 500b alıcı.

2. Angry

14.67 görmüş ve böyle bir bilanço açıklamış hissede tavan bozulmaz dedim ama yanıldım,önce oyak sonra bofa...şu bofayı sınırdan içeri sokmayacaksın

3. Sıkıntı yok.
    Dökmeye oynuyor.
    Bozulsun tekrar tavan olsun. Önemli olan ne kapattığı değil mi?
    Hatta bozulması bir bakıma iyi, hacim yükseltir.
    Tavanda 370b alış

4.  Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Bugün de düşüş devam ediyor.
    Üstüste 5 gündür düşüyor.
    Mart 2020 deki çöküşten sonra bir ilk.
    Ve bunu vergi dairesine sunulan 85M luk kar bildiriminden sonra yapıyor!
    Tahminim önümüzdeki hafta başı bilaço açıklanacak. Daha iyi bir rakam çıkacağını tahmin ediyorum. Bakalım o zaman da baskılamaya devam edecek mi? Bu konuda sabıkası çok kabarık.
     Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    cuma akşamaı gelir bilanço bence
    yıllardır takip ederim şu forumu hiç bu kadar faydalı iki mesajı ardarda görmedim. tebrikler... teşekkürler...

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bana gelen özel bilgilerden seramik sektörü son aylarda ihracat yapmaktan iç piyasaya mal yetiştiremiyorlarmış...anlayacağınız çok iyi bir bilanço egeserde bekleniyor...zaten çeyreksel bazda da bakıldığında en iyi bilançoları son çeyrekte gönderdiğini görebiliyoruz...

finansalları iyileşen ve önü çok açık bir şirkettir egser...beklemeye devam...
    arkadaşlar bu hisseye girerken bu yorumu yapmış idim..gerçekten de çok güzel bilanço geldi...hayırlı uğurlu olsun..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

aferim merriyi babası terbiye etmiş bugun tahtada oynaşmıyor sahibinin lafını dinliyor !

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu hisseye girerken bu yorumu yapmış idim..gerçekten de çok güzel bilanço geldi...hayırlı uğurlu olsun..
    Seramikciler 2021 kapatmış..bütün siparişler alinmiş..2021 2020 den çok daha iyi olacak deniyor

8. Sıfatsız yine sahnede galiba.
    14 üstünde istemiyor hisseyi sanki.

Sayfa 291/588 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •