Sayfa 291/1001 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. TCMB/KAVCIOĞLU: DÖVİZ MEVDUATLARININ TL ENSTRÜMANLARA GEÇİŞİNİ TEŞVİK ETMEK İÇİN YAKINDA DÜZENLEME YAPACAĞIZ - BLOOMBERG HT

döviz mevduata da sopa gelecekmiş gibi gibi... ne güzel...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

2. Artık indirim değil bindirim yapmalı.

TLREF faizi %16,33 gözüküyor, bazı bankalara telep ettiğinden az para vermiş merkez. Merkez'den alıp piyasaya vermek karlı bir iş olur.

Bence yarın İstanbul'dan daha yüksek TÜFE enflasyonu açıklayacaklar. İTO yüksek açıklayıp da papaz olmayalım demiştir.

>>>>
    İstanbul'da perakende fiyatlar Kasım'da bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 24,05 artış kaydetti.

İTO'nun yayımladığı endeks dikkate alındığında perakende fiyatlarda yıllık artış hızı 2003'ten bu yana en yüksek seviyeye çıktı.

Aylık bazda artış yüzde 4,71 oldu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    TCMB/KAVCIOĞLU: DÖVİZ MEVDUATLARININ TL ENSTRÜMANLARA GEÇİŞİNİ TEŞVİK ETMEK İÇİN YAKINDA DÜZENLEME YAPACAĞIZ - BLOOMBERG HT

döviz mevduata da sopa gelecekmiş gibi gibi... ne güzel...
    kur artış vergisi olabilir mi
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

4.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    rasyonalite kalmadığına göre her şey mumkun... hayallere sınır yok...

ben zaten geçen seneden beri tek cent tutmuyorum hesapta; veriyorum kasa kiramı kafam rahat...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Önce geçmiş hareketlerinin dökümünü al. Eğer işlem olmamışsa, kapattır gitsin.

Tahminim, arz furyasında bir çalışan senin adına hesap açmış olabilir, eşit dağıtımdan daha fazla pay almak için. Böyle bir hisse hareketi varsa her türlü uğraş derim. Hatta bu işi yapanın işten bile atılması ile sonuçlanır bu olay.
    Geçmiş tüm hareketlere baktım. Hiçbir hareket yok mkk'ya göre.

Bir şubeye gideyim de aslını astarını öğreneyim.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

6.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    Bankalarda dolar ve altın tutmanın anlamı kalmaz, kasa kiralamaya veya kripto paralara giderler.

Öte yandan bu fikri mutlaka düşünüyorlardır. Olmaz denemez, dolar artışından en çok doları olmayanlar şikayet ediyor, bizde kazançlı ların önünü kesmek esas.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Bozkurt Kardes 7 Gr altın borcum var 2000 zarar var. Poku yedin uykuyu kaybedersin bide Viob da kaybedecek olursan tanıdık avukat var.

8. Bu enflasyonu nasıl düşürülür. USD böyle iken iki yolu var. Bir her zaman ki gibi çalı Süpürge ile diğeri de malum.

Sayfa 291/1001 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •