Sayfa 292/1005 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: Viop LI

1. genel olarak orta uzun vade gecmişe bakarsam önümüzdeki dönemde banka endeksinin digerlerine gore daha ön olanda olacagini dusunuyorum (zaman-fiyat)... alttaki grafik eylul 2022 de baslayan bir duzeltme patternini işaret ediyor.. yeterince konsolide olunca gerekeni ve yakışanı yapacaktır diye düşünüyorum bu sebeple sabit yil sonu vadeli portfoyde bir buyuk bir kucuk banka taşıyorum.. altta grafikte mavi bir ucgen gozukmekte ama ucgenler genellikle analisti ters kose yapar dalganin biraz daha kendini açması gerekmekte..şahsen takip edecegim trend cizgisi t0-t0 (eğimi net değil dalganin ilerlemesi gerekiyor).. . kismet.. hayırlı pazarlar herkese ...

Millet ittifakı gelseydi
    Yine aynı şeyler yapılacaktı.
    Biz borsacı lar için belirsizlik kalktı...
    Hep yek geldi...
    Bundan sonra asıl mücadelemiz pala
    Pala nın oyununa gelmediğimiz sürece mutlu son bizim...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. @zinedrimed... abi goldda ov uv peryotlu grafiklere bakiyorum bakiyotlrum pozitif olamıyorum tepe goruntusu var bence ... .. 1600 alti bence mumkun olasilik.. ama ciddi yaniliyorda olabilirim tabi... ne diyelim... xauusd bence bearistir... kismet..

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Seçim sonuçlandıktan sonra çok merak ediyorum ..

Yabancı yatırımcılar geçtiğimiz hafta hisse senetlerinde 28 milyon USD/TRY Satım yapmışlar .....
    Siyasetçinin biri yine baharlar gelecek dedi. Haziran oldu. Hergün yağmur hergün yağmur. Nedir ya?
    Kimse Allah'ın işine karışmasın. Sel oluyor her yerde.

Borsa düşecek der çıkar çıkacak der düşer.

5. Ugly short Squeeze Rally.

Modunda bir sert yükseliş ile
    Donlarını ve beden yağlarını açlık ve sefalet ile eritebilecek 7800 puana kadar short batıran bir rally konuşuluyor

Bu ortamda short para kazanan adama DEHA DERİM ben UGLY SHORT SEVER RALLY gelebilir dikkat dikkat !!!

6. Ekonomide rasyonel zemine dönecekmişiz.
    Atamızın Yurtta sulh cihanda sulh ilkesine sıkı sıkı bağlı olacakmışız.
    İçişleri bakanımızın referansı hukuk ve insan hakları olacakmış.

Ben beğendim açıklamaları.
    İnşallah hayırlısı olur.
    Ekonomi falan neyse de balkon konuşmasından beri sık sık Atatürk referans gösteriliyor bazen fotosu bazen bir sözü bana esas umut veren de budur.

Endekisten de yükseliş bekliyorum yarın.

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Mesela seçimden önce iptal edilen cep telefonlarına ithalat vergisi artmıştı bu her an geri gelebilir. En ucuz yeni telefon 10.000 TL olacak diyor bu iş ile ilgilenenler. En ucuz olan ha.
    secbul öpülmedik bir kulağımızın arkası kalmayacak demek...

8.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Ugly short Squeeze Rally.

Modunda bir sert yükseliş ile
    Donlarını ve beden yağlarını açlık ve sefalet ile eritebilecek 7800 puana kadar short batıran bir rally konuşuluyor
    Deniz ali hocam görünürde yabancılar yok Pozisyonda olmayan ecnebi dostlar birden sldırır mı ?
    yoksa yerli kurumlardan yeteri kadar pozisyonları var mıdır?

Ayrıca bir yerde okudum: "Rasyonel zeminde" doların üzerindeki baskı kaldırılır, eder değeri olan 24-25 tl zeminine oturur.
    Faizler yüksek kalır ve borsa yükselemez.
    Ayrıca borsadaki saçma kamu alımları da tamamen kesilecektir . denilmiş

Sayfa 292/1005 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •