Sayfa 292/613 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon
Arama sonucu : 4897 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    bence bu fiyatlar pahalı. endeksin durumuna göre olması gereken fiyat aralığı 20-23 arası. Bakalım o fiyatlara ne zaman çekecekler. sonuçta temettü dönemi geçti. 1. çeyrek zarar açıkladı. endeks fena satış yedi ve 187.700 desteğinin üzerine attı tutunmaya çalışıyor. ekonomi ve siyasi alandaki olumsuzluklar gün geçtikçe derinleşiyor. vs. vs. vs. neyse bakalım spek ne yapacak. bu gün endeksin yükselişini brz mal yedirme olarak kullandıklarını düşünüyorum. cumaya kadar ne yapacaksa yapar diye düşünüyorum.
    Pegasus un 1. ceyrekte kar acikladigi tek bir yil var mi? Pegasus 1. ceyrekte zarar yazar, 2. ve 4. ceyrekte 0 a yakin kar zarar yazar. Ne yapiyorsa 3. ceyrekte yapar. Ogrenin bunu artik. Petrol fiyati 100-120 dolar olur, allah korusun ulkede turizmi etkileyecek olumsuz seyler olur o zaman gelebilir dediginiz fiyatlara. Ama normal sartlar altinda hisseleri toplayan yabancinin fiyati dediginiz seviyelere getirecegini hic sanmiyorum. Keske getirselerde guzel bir alim firsati olsa...

2. Emmioğlu, kutup ayısı ve benzerleri olmasa, spekler nasıl para kazanacak, kucuk yatırımcılar nasıl para kaybedecek

Yatırım tavsiyesi değildir, lütfen yalnız kendi mantığınızla hareket ediniz

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    ask imiş rask mis kask mış

ulen şu yazıları okuyan zanneder ki tpraş gibi ereğli gibi bir hisse

neyse ben konuşmayayım grafik konuşşun

2013 4. ay nereeeeeee 2019 5. ay nereeeeee...birisi nerden sattırsa kardasınız bakınca anlaşılmıyor mu grafiğe????????

düşün paranı dolara çevirdin ya da bir bankaya attın oldu mu pegasus sana 150 lira

bırakın saldırmayı da azcık grafik bakın...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

4.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    ask imiş rask mis kask mış

ulen şu yazıları okuyan zanneder ki tpraş gibi ereğli gibi bir hisse

neyse ben konuşmayayım grafik konuşşun

2013 4. ay nereeeeeee 2019 5. ay nereeeeee...birisi nerden sattırsa kardasınız bakınca anlaşılmıyor mu grafiğe????????

düşün paranı dolara çevirdin ya da bir bankaya attın oldu mu pegasus sana 150 lira

bırakın saldırmayı da azcık grafik bakın...
    Terbiyesiz terbiyesiz konusma, sana saldiran yok adam yerine koyup bilgi paylastik. Birakin ASK i RASK i diyorsan zaten bir halttan anlamiyorsun. Dolarda da param var faizde de var, Pegasus da da var. Tum parayi bir seye baglamak zorunda miyim? Insanlara bilmis bilmis akil verme hakkini kim veriyor?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    terbiyesiz diyenin tarza bak!!!! milletin bilgisi millete yeter de artar sen parazit yapma yeter...

yarın birgün hisse çakıldığında hemencik kaybolur gidersiniz.milletin vebaline girmeyin yeter.emlak konut,halkbank,thy senin gibi bir sürü bilgili(!) vardı ama vatandaşın hali ortada...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

6.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    terbiyesiz diyenin tarza bak!!!! milletin bilgisi millete yeter de artar sen parazit yapma yeter...

yarın birgün hisse çakıldığında hemencik kaybolur gidersiniz.milletin vebaline girmeyin yeter.emlak konut,halkbank,thy senin gibi bir sürü bilgili(!) vardı ama vatandaşın hali ortada...
    spek endekste bu kadar düşüş beklemiyordu mal elinde kaldı tahtada sıkıştı. malı vermek istiyor ama müşteri bulamıyor. endeksin en baba hisseleri bu kadar çakılmışken pegasus u kim ne yapsın. Nakitte olan insanların gözü çok düşen hisselerde. bakın o kadar değerli hisseler nerelere düşmüş. bizim beceriksiz speğimiz malı kitleyemeyince apuk supuk hareketlerle müşteri çekmeye çalışıyor. endeks 85-87 arası can çekişiyor en ufak bir olumsuzlukta 80 bin altına çakılacak bizim speğimiz endeksin 100 bin üzeri rakamlarında takılı kaldı. spek müşteri bulsa malı yıkıp hak ettiği seviyelere getirecek. O yüzden endeks düşerken yukarı yaptırıp dikkat çekiyor ve endeksin yükselmesini fırsat bilerek elindeki malı yatırımcıya ufaktan ufaktan okutuyor. Merak etme dostum spek çakmazsa diğer hisselerden çıkacak şhortçuların alayı speğin tepesine çöker. borsada düşüşe oynayanların en sevdiği hisse tepede kalandır. endekste maalesef tepede kalan tek hisse PEGASUS tur. inanmayan bist 30 hisselerinin grafiklerini bir inceleyiversin.

7. Maalesef 30'u geçirmiyorlar. Aşağıya gitme isteği var. Endeks 85 binden 88 bine geldi. Tepkisiz kaldı. Birkaç ay önce geçmiş sayfalarda twitter'da birisinin "32'yi geçmeden pegasusu almam." şeklindeki burada alayla karşılanan sözü defalarca doğrulanmış oldu. Gelecek olumsuz siyasi ve ekonomik haberleri 30'lu daha yüksek fiyatlardan karşılama imkanı olmayacağı için her zaman 24-25 li rakamların baskısını hissettiriyor.

8.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku

Ben kimseye al ya da sat demiyorum neden ortadan kaybolayim, asil siz hisse dusmezde yukselirse ne yapacaksiniz? Ne gerek var insanlara alin ya da satin diyerek sorumluluk altina girmeye? Ayrica yatirim tavsiyesi vermek suc.

2-3 senedir Pegasus ile ilgiliyim. Hissesini bazen alir bazen satarim, bir bilgim varsa da gelir paylasirim. Neyse uzatmaya gerek yok,

Sayfa 292/613 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •