Sayfa 292/337 İlkİlk ... 192242282290291292293294302 ... SonSon
Arama sonucu : 2694 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Kademeler de boş ama hareket etmiyor gene de

3. Yarın genel kurulumuz var bakalm geçmiş yıl kar ı için temettü kararı çıkacak mı ?

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Yarın genel kurulumuz var bakalm geçmiş yıl kar ı için temettü kararı çıkacak mı ?
    Yönetim Kurulunca hazırlanan kar dağıtım önerisinin değiştirilerek kabulünü daha önce deneyimlemedim. Umarım dediğiniz gibi ilk defa olur. Normalde genel kurul yönetim kurulunun önerisine uyuyor.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Yönetim Kurulunca hazırlanan kar dağıtım önerisinin değiştirilerek kabulünü daha önce deneyimlemedim. Umarım dediğiniz gibi ilk defa olur. Normalde genel kurul yönetim kurulunun önerisine uyuyor.
    Büyük süpriz olur benim içinde, ben beklemiyorum temettü.

2015 yılında %170 bedelsiz vermiş şirket. Artık yenisi olmalı yıne aynı oranlarda beklıyorum bakalım tekerrür edecek mi ?

6. İşbank takasları artıyor özellikle patron satışından sonra artması birseyleri bilip aldıklarını gösterircesine takastaki ilk kurum sürekli değişiyor son 1 yıldır bir ara citi ilk sıradaydı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Sent from my iPhone using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Patron satışını sindiriyor piyasa dönüş için bir tavana ihtiyacımız var bu hafta içinde.Düşüş trendini kırması için 20 tl üstüde kapanış yönümüzü yukarı çevirmemize sebep olur. İşimiz zor ama tmpol için zor değil yeterki işleri böyle devam etsin

yukarda dirençler 26-TL ve 30 TL var
    aşağıda ise destekler 16 TL burası çok kuvvetli 2 kere denedi daha önce kıramadı, kırarsa 13,25 TL

aylardır beklediğm bedelsiz gelirse 30 TL ustune hızlı atarız sonrasını kestırmek zor piyasa karar verecektir.
    bence yapabilir, teknık olarakta mumkun 18 tl üstüne atarsa hızlanır.

Sayfa 292/337 İlkİlk ... 192242282290291292293294302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •