Sayfa 293/467 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tahtacıya atış serbest, nereye vermek isterse veriyor, devre kesiciler, tabanlar havada uçuşuyor, düşüşlerde Mercedes, yükselişlerde tosboğa mübarek, bugün tabana kadar basmış, pandemide de tabanları yağlamıştı. Bu dönem böyle, dayanan dayanır, dayanamayan satar gider,
    Son düşüşte Parsn ile kafa kafaya gelecekti ki yine 10 lira taktı bu uyuza, 55'e 45.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Borsa da işlem yaptığım ilk şirket olan cemts'ta bir süre sonra işlem yapmamaya tövbe edip vedalaşacağım ama bir süre daha mecburum sana. İstediğin gibi atını koştur bakalım.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

3. Bir iştahsızlık var hissede, 7 gün üst üstte kırmızı yakan bir hisse en az %5 yukarı tepki vermeliydi, benim bu hissedeki gözlemlerim bunu diyor ama tahtacı başka telden çalıyor, Parsn 2 günde %10 yaptı bile, onda da pozum var.
    Bakalım nedir bunun karın ağrısı, bekliyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bir iştahsızlık var hissede, 7 gün üst üstte kırmızı yakan bir hisse en az %5 yukarı tepki vermeliydi, benim bu hissedeki gözlemlerim bunu diyor ama tahtacı başka telden çalıyor, Parsn 2 günde %10 yaptı bile, onda da pozum var.
    Bakalım nedir bunun karın ağrısı, bekliyoruz.
    karın ağrısı bilanço ile ilgili olabilir mi?

5.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    karın ağrısı bilanço ile ilgili olabilir mi?
    Bilemiyorum, ama 48 geçebilirse iyi olur.
    Hem 3 çeyrekte de iyi gelmiş, varsın son çeyrek vasat bile gelse problem olmamalı, sektör iyi, tedarikçiler iyi, iş patron ve tahtacının icraatlarına bağlı, temettü falan.

6. Tofaş'ın bilanço beklenenden güzel gelmiş, eee bizimkiler de Fiat a Ford a parça satıyorlardır herhalde bu güzelliklerden etkilenmesi lazım...bu bilanço artık sürdürülebilir kâr in onayı olmalı heleki yüzde 18 kar dagitirsa da (ortalamalara göre ) biraz da temettü bonkörlüğü görür belki halk

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    haftalıkta.... geçmişte ki kırmızı pembe 4463.53 ve bu gün lacivert 4463.53 halen canlı.. 5041.71 üzeri 2 kapanışta ölür..

Sn kikirik merhaba,

yaklaşık 15 gün önce sadece 3 sayfada endeksin olası dip yapacağı seviyeyi gönderdim ..4463 yazdım, 4479 gördü.. 16 puan kadı kızı olsa da biz buna nokta atışı diyoruz.. bu sayfaya da, senin için gönderdim..

tüm bunları başarmam da en büyük katkıyı sağlayan sn Mavilime de teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.. öğreti, tecrübe ve paylaşımları ile beni daha araştıran yeniliyen ve geliştiren bir seviyeye taşıdı.. aşağıdaki grafiği 1 indikatörden üretim.. teknikte çıktığım seviye bu.. borsada 5 T ile adlandırdığım, temel takas teknik tarama tiyo artık 1 T oldu... o da TARAMA .. sanırım mesajımı almışsındır..
    kazancın bol ve daim olsun..

Son düzenleme : esozcan; 04-02-2023 saat: 14:47.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 293/467 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •