Sayfa 293/1003 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

Yapı kredi de bankadan yeni aldığın dövize DDKKM yapmıyor dışardan döviz getireksin diyor benim şubeden bir çok kişi bankadan tl sini çekip döviz bürosundan döviz alıp (30-50 kuruş daha ucuza) bankaya getirip DDKKM yaptı

2.  Alıntı Originally Posted by lukas Yazıyı Oku
    Yapı kredi de bankadan yeni aldığın dövize DDKKM yapmıyor dışardan döviz getireksin diyor benim şubeden bir çok kişi bankadan tl sini çekip döviz bürosundan döviz alıp (30-50 kuruş daha ucuza) bankaya getirip DDKKM yaptı
    İyi oldu bu bilgi teşekkürler..

3. Arkadaşlar akbank axess platinum k. Kartım var. 5000 TL elektronik alışverişe 500 chippara kampanyası na katıldım. Ardından trendyol dan 5000 TL üstüne cep telefonu aldım. 500 chippara yüklenmedi. Bende şikayette bulundum biraz önce banka cevap gönderdi :aldığınız ürün elektronik olmadığı için chippara yüklenmedi diye...
    Şakamı bu ya...
    Emekli maaşı orada
    Para orada
    Pazartesi bakalım ne yapacam?
    Benim gibi olan varmı sizlerdende... ????

Sayın Yatırımcımız,

Mevcut piyasa koşulları sebebiyle Türk Lirası ürünlerinde oluşabilecek olağan dışı fiyatlamalar ve düşük likidite koşulları sebebiyle USDTRY, EURTRY ve GAUTRY ürün çiftlerinde yeni pozisyon açılmasına piyasalardaki volatilite normal seyrine dönene kadar izin verilmeyecek olup, açık olan USDTRY, EURTRY ve GAUTRY işlemlerinizi 12 Mayıs 2023 Cuma günü saat 17:00’a kadar kapatmanızı rica ederiz.

5.  Alıntı Originally Posted by tazk Yazıyı Oku
    Arkadaşlar akbank axess platinum k. Kartım var. 5000 TL elektronik alışverişe 500 chippara kampanyası na katıldım. Ardından trendyol dan 5000 TL üstüne cep telefonu aldım. 500 chippara yüklenmedi. Bende şikayette bulundum biraz önce banka cevap gönderdi :aldığınız ürün elektronik olmadığı için chippara yüklenmedi diye...
    Şakamı bu ya...
    Emekli maaşı orada
    Para orada
    elektronik kampanyasının detayına baktınız mı belki trendyolu kapsamıyordur

6. Baktım bahri bey... Sadece elektronik alışveriş ve 5000 TL üstü diyor... Şuradan alacan buradan alacan demiyor hocam... Cep telefonu elektronik değilse bilemem... Çok şikayet var İnternette...

7. Ben büyük ihtimal k. Kartını kapatacam pazartesi...

8.  Alıntı Originally Posted by tazk Yazıyı Oku
    Arkadaşlar akbank axess platinum k. Kartım var. 5000 TL elektronik alışverişe 500 chippara kampanyası na katıldım. Ardından trendyol dan 5000 TL üstüne cep telefonu aldım. 500 chippara yüklenmedi. Bende şikayette bulundum biraz önce banka cevap gönderdi :aldığınız ürün elektronik olmadığı için chippara yüklenmedi diye...
    Şakamı bu ya...
    Emekli maaşı orada
    Para orada
    Harcama dönem içi işlemlerde ne olarak geçiyor. Geri zekâlıların pos entegrasyonları sıkıntılı olabilir bahtına ne denk gelirse oradan çekim yapıyor. Müşteriye yardımcı olmak için ürünün faturasını mail ile isteyip sizin lehinize sonuç vermeleri gerekirdi.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

Sayfa 293/1003 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •