Sayfa 294/800 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon
Arama sonucu : 6398 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Piyasalar dengelenince -ki ben endeksteki düşüşün bitmediğini düşünüyorum- almayı düşündüğüm 2-3 hisseden biri.

Ancak mevcut fiyatın diğer hisseler ile karşılaştırıldığında biraz yüksek olduğunu düşünüyorum. Şirket 8-9 milyon kar açıklıyor ama bunun yarısı arsa değerlemesinden gelen kar.

Yine de gelen tepkide satmak üzere ufak bir miktar deneme amaçlı giriş yaptım.

ilk hedef 200 günlük ortalama sonra boğa piyasası.

3.  Alıntı Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazıyı Oku
    beklentisi olan kağıtlar da normal değilmi.sabreden kazanıcak.
    mal toplayamıyor.burada tuttukça mal kaptırır.
    yinde de bu yükseliş e ben inanmıyorum.yarı belli olur. tedbirli olmakta fayda var.
    gelecek hafta vaka lar artarsa tutunamayız.

bol kazançlar.

ytd
    Zikzaklar mutlaka olacak katılıyorum ama her zaman dikkat ettiğim bir şey var ne düşünürsek tam tersi oluyor 😀 Twitter da Taner Genek var belki de takip ediyorsunuzdur. Verdiği rakamlar çok mantıklı borsa için. Ben o kadar kötümser değilim düştükçe biraz daha maliyetimi düşürürüm sonunda ederini bulacaktır. En yüksek gördüğü fiyatı yine yakalayacağız inşallah inanıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Piyasalar dengelenince -ki ben endeksteki düşüşün bitmediğini düşünüyorum- almayı düşündüğüm 2-3 hisseden biri.

Ancak mevcut fiyatın diğer hisseler ile karşılaştırıldığında biraz yüksek olduğunu düşünüyorum. Şirket 8-9 milyon kar açıklıyor ama bunun yarısı arsa değerlemesinden gelen kar.

Yine de gelen tepkide satmak üzere ufak bir miktar deneme amaçlı giriş yaptım.
    Bol kazançlar olsun hepimize. Geçen sene son çeyrek de yaptığı ciro 9 aylıkta yaptığının yarısı. Bende bu sebeple girdim. Yatırımların bir kısmı bitmiş ciroya katkısı devam edecektir diye düşünüyorum. Şirketin bu hali bizim Durdo nun 1-2 sene önceki haline benziyor. Yani çok ümitliyim kendi adıma.

5. 41 kere maşallah 🧿

6. Ayağim Uğurludur dedim.

[QUOTE=hasan_boluk;4274035]Ayağim Uğurludur dedim.[/QUOTE

işimiz uğur a kalsaydı hasan bey. çaput bağlardık ))))

dün akşam grafikte yazdım mov 200 haraketini yapıyor 5.13 öyle bir ayarlamışlarki tavan da 5.13
    umarım akşamdan bişeyler olmaz .

ytd.

tavan yapana kadar pg yoktu..genel alıcı 108 000 +

Sayfa 294/800 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •