Onemli Gunler Banner
Sayfa 294/360 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344 ... SonSon
Arama sonucu : 2879 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. 9 Aylık süreçte duran varlıklarda % 92.2 ,özkaynaklarda %46.1 artış olmuş.

2. atatp ye ilk geldiğimde atatpnin gesanvari bir yapısının olduğunu söylemiştim...o vakitler fiyat 30,00-35,00 aralıklarında idi...maşALLAH tam da beklediğim gibi hareket ediyor....şu dakikada 139 fiyatına ulaşmış görüyorum...128,00 direncini geçtik...artık ilk etapta 150 psikolojik direnç bölgemizi görmek isteyecektir...ben o bölgenin zayıf ve kırılması kolay bir seviye olarak görüyorum...ben asıl teknik hedefin 170-200 aralıkları olduğunu düşünüyorum...oralara ulaştığında tekrardan bir yataylık söz konusu olabilir...ardından da tekrardan çıkışlar...

bakalım benim çok arzuladığım 320 tl hedefleri görülecek mi ?? veya görülür ise ne zaman görülür ?? sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Zaten burda millet dökülmüs boşver keko
    108 118 gibi maliyetlenenlerle doldu ortalık.
    Şirket greenx ile ilgili sukadar iş aldık falan diye bir kap atsa gör atlayanları.tabii is durumunu bilemiyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Zaten burda millet dökülmüs boşver keko
    108 118 gibi maliyetlenenlerle doldu ortalık.
    Şirket greenx ile ilgili sukadar iş aldık falan diye bir kap atsa gör atlayanları.tabii is durumunu bilemiyoruz
    biliyorum dostum çok kişi döküldü...inanların da çok önemli bir kısmı 100-128 aralığından döküldüler....inanlar çok çok az kaldı...kalanlar belki de bir hayali olanlardır...bu hayalinin peşinden gitmek isteyenlerdir...hisse hakkında söyleyebileceklerimizi zaten geçmiş günlerde çok söyledik...artık tekrar etmekten ben de bıktım...anlayana sivri sinek saz ...anlamayan davul zurna az..herkesin kararı kendinedir..

dikkat etmişseniz yorumlarımı bayağı azalttım...tekrar etmemek adınadır bu...ama zaman zaman kendim de hatırlama ihtiyacı duyuyorum ki inancım yenilensin...yaptığım yorumları da bu çerçevede görmek gerek...herkes nasibi kadar faydalanacak...bu nasip çok bilmek ile de alakalı değildir..bunu şimdiden söyleyeyim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Şu bankof un yıldızı bir barışmadı şu tahtayla iki tane takip ettiğim tahtayı tavana kitleyip bıraktı sabah 100 k üstünde aldı peder pek gene veridi

6. nasip demişken ve çok kazanmanın bilgi ile de alakalı olmadığını söylerken geçmişte de burada söylediğim bir olayı tekrar etmek istiyorum...malum ben gesanı ta 19,70 lerden almıştım..her konusunu da her beklentisini de biliyordum ve tüm forumdaki yatırımcı arkadaşlara söylüyordum...ama gesan 19,70 ten bölünmemiş haliyle 300 leri görürken ben en fazla 7-8 kat kazanmış iken bir yakın dostum ise çok da bilgi sahibi değilken tam 20 kat kazandı...işte kısmet budur arkadaşlar...o yüzden de kendini temelde veya teknikte usta gören arkadaşlar az kazandıklarında fazla üzülmesinler...

7. Keko,
    Tekrarlasanda çoğu şeyi insanın gözü seni gene arıyor Benimde var bir hayalım bakalım Allah kalbimize göre versin dostum

8. Burda bofa tetikçi diğer hisselerdeki gibi kendi insiyatifiyle işlem yapmıyor.cunku bofaya burutteyken son 15 günde falan hep az az virman geldi sattı.genelde bofa burutteki mala bulaşmaz.yani aslinda ortada dönen mal speginki ...bana göre..ilerde sistemi değiştirirler bilemem bu ara böyle gibi

Sayfa 294/360 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •