Sayfa 295/390 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345 ... SonSon
Arama sonucu : 3119 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. İlave alımlar için 7454-7194 leri kovalayabilirim.

kısmet artık...

2.  Alıntı Originally Posted by CARPEDİEM Yazıyı Oku
    İlave alımlar için 7454-7194 leri kovalayabilirim.

kısmet artık...
    Dahada alttan alırsın hocam, acele etme. Bizimkinin niyeti olsaydı bu kadar toplamisken başardı 10K üstüne. Malı tasitacak essek ararmaya başladı. 4000 lerden topladı 8000 den boşaltıyor %100 kar. Freni kullandı sadece. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Dahada alttan alırsın hocam, acele etme. Bizimkinin niyeti olsaydı bu kadar toplamisken başardı 10K üstüne. Malı tasitacak essek ararmaya başladı. 4000 lerden topladı 8000 den boşaltıyor %100 kar. Freni kullandı sadece. Ytd
    Sayın Kepetto tam da böyle düşünmemizi istiyor gibi. Öbür türlü olsa düşürerek değil yükselterek verirdi. 10 ları gösterip aha da gidiyor, bu sefer bedelsiz vereck herhalde deyip atlayana verirdi ve şimdi 7 lerde olurduk diye düşünüyorum. K.Y.T.D.

4. 8 i aşşagı kırdı diye verenlerin malını alıyor gibi bence. Cumaya hazırlık yapıyor sanki benim düşüncem de bu yönde. K.Y.T.D.

5.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Sayın Kepetto tam da böyle düşünmemizi istiyor gibi. Öbür türlü olsa düşürerek değil yükselterek verirdi. 10 ları gösterip aha da gidiyor, bu sefer bedelsiz vereck herhalde deyip atlayana verirdi ve şimdi 7 lerde olurduk diye düşünüyorum. K.Y.T.D.
    Habersiz yükseltmek risk spek için, yüksekten veririm derken malida boşaltabilorler. Frenin haberli gidemediğini konya habersizmi yapacak?

6.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    8 i aşşagı kırdı diye verenlerin malını alıyor gibi bence. Cumaya hazırlık yapıyor sanki benim düşüncem de bu yönde. K.Y.T.D.
    Bu senaryoyu geçmişte çok gördük. Senin kadar olumlu bakamıyorum , ins dediğin gibi olur

7.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Bu senaryoyu geçmişte çok gördük. Senin kadar olumlu bakamıyorum , ins dediğin gibi olur
    Ne diyeyim açıkçası dünkü hareketinden sonra ben de tırstım. K.Y.T.D.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,831
    yılın bitmesine kaldı 36 ayın bitmesine kaldı 6 gün
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 295/390 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •