Sayfa 296/996 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    Riskli fonlardan biraz uzaklaşmam lazım.Aylık %3-5 getiri sağlayacak fon tavsiyesi olan varmı.Riskli fonlardan uzaklaşmamım sebebi ise çalıştığım iş yerinden 48 ay vade ile toplu para alacağım.Hedefim toplu paranın taksidini ve konut kredisinin taksidini %3-5 arasında fonlarda aylık kar ederek bir taşla iki kuş vurmak.gma ve hsa şuan aklımdaki fonlar.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bedava peynir sadece fare kapanında olur...elinize geçeni sabit tutabilirseniz kardasınız.

2.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    Riskli fonlardan biraz uzaklaşmam lazım.Aylık %3-5 getiri sağlayacak fon tavsiyesi olan varmı.Riskli fonlardan uzaklaşmamım sebebi ise çalıştığım iş yerinden 48 ay vade ile toplu para alacağım.Hedefim toplu paranın taksidini ve konut kredisinin taksidini %3-5 arasında fonlarda aylık kar ederek bir taşla iki kuş vurmak.gma ve hsa şuan aklımdaki fonlar.

Üstadım %3-5'i geçtim risksiz kemiksiz %2 kazandıran bir fon bulursan bana da söyle hiç başka bir arayışa girmeden tamamen o fonu alırım. Yılda %24 eder ki şu andaki duruma göre muazzam.

3.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Üstadım %3-5'i geçtim risksiz kemiksiz %2 kazandıran bir fon bulursan bana da söyle hiç başka bir arayışa girmeden tamamen o fonu alırım. Yılda %24 eder ki şu andaki duruma göre muazzam.
    hocam vade uzun siz olsanız 48 ay vade 0 faiz ile alınan parayı almazmıydınız.4 yıl vade doğru fonda alınacak pozisyonda iyi kazanma ihtimali yüksek.Ülkenin en kötü dönemini yaşağıdığı dönemini içine alan 3 yıllık getirileri hesapladığımızda riskli fonlarda %200 üzeri getiriler mevcut.Sadece doğru zaman ne zaman onu tahmini zor.

4.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    hocam vade uzun siz olsanız 48 ay vade 0 faiz ile alınan parayı almazmıydınız.4 yıl vade doğru fonda alınacak pozisyonda iyi kazanma ihtimali yüksek.Ülkenin en kötü dönemini yaşağıdığı dönemini içine alan 3 yıllık getirileri hesapladığımızda riskli fonlarda %200 üzeri getiriler mevcut.Sadece doğru zaman ne zaman onu tahmini zor.

İşte o doğrunun ne olduğunu net bilen kimse yok üstadım. Umarım yaver gider şansınız.

5. Mkk dan baktim
    İcinde eurobond olan fonlar
    Yine kotu. Krc stt osd

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ppf ustu getirsin diye tuttugum te3 bu sekildeyse, bizim fon kumarimiz biter malesef.kari zarari hesaplayip komple birakacam sanirim, sokaktaki vatantas faizler dusunce duz mantik yapip eve - arabaya saldirmasi ,bizden cok daha akilli olduklarini gosteriyor.biz her gun stres , kafa yorma ve sonuca bak
     Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Mkk dan baktim
    İcinde eurobond olan fonlar
    Yine kotu. Krc stt osd

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Ppf ustu getirsin diye tuttugum te3 bu sekildeyse, bizim fon kumarimiz biter malesef.kari zarari hesaplayip komple birakacam sanirim, sokaktaki vatantas faizler dusunce duz mantik yapip eve - arabaya saldirmasi ,bizden cok daha akilli olduklarini gosteriyor.biz her gun stres , kafa yorma ve sonuca bak

benimde bi ark dediğin gibi yaptı gitti araba aldı geçen seneye göre arabanın 2.eli 50 bin arttı bugun telde yalvarıyorlar sat diye olay bu

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku

Bence yanlışlık var hisselerinin hepsi taban olsa gene de böyle düşüş imkansiz. Cuma günü zaten en fazla düşen hisse %5-6 düşmüş. Ya da özel sektör tahvillerinden ödeme yapılmayan felan olabilir. Bilmiyorum yarın göreceğiz bakalım

Sayfa 296/996 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •