Sayfa 296/525 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 4194 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Kz yazıklar olsun
    Bu dünyada ölüm var hesap var mahşer var
    Hesap günü var
    Allahtan korkmaz
    Kuldan korkmaz😡😡

2. Merhaba,

Değerli arkadaşlarım, özel mesajlara bakmadan, önce buraya yazmak istedim.

Neredeyse 2 aydır, son mesajımdan beri, forumu daha yeni okudum. Günlük cep-telden fiyat bazen derinlik takip ettim.

Geçmiş olsun dileklerini özele yada buraya yazan arkadaşlara teşekkürler. Sağolun, varolun. Köse de son mesajımdan sonra anjiyo olduğunu bildirmiş, yeni gördüm, geçmiş olsun kardeşim.

Çok büyük bir doğal afet yaşadık. Başımız sağolsun. Yıkımda vefat edenlere, Allah rahmet eylesin. Yaralı olanlara, Allah şifalar versin. Hepimize büyük geçmiş olsun.

----------------------------------------------------------------

Olmadığım zamanda oluşan konular hakkında bir şey yazmayacağım.

Sadece 12 M $ konusu var. Bu borca zaten hiç inanmamıştım ve konu ile ilgili fikrimi 50 ye varan yazı içinde naklettim.

Kz hissenin kellesinde sürekli bir giyotin bulundurmayı sever. Daha önce de fabrikanın icra davası öyleydi. Bizim, Vakıfbank borcunun ödenmesi beklentimizde, hisse bayağı iyi bir ivme ile yükseliyordu ve Kz o zaman bunu icat etmiş ve hissenin önünü kesmişti.
    Hiç bir işi, tam ve düzgün yapmayı sevmez, istemez. Faiz ve ibra söylemi de bunun için. Normal olarak, anında fabrika üzerindeki şerhi falan da kaldırtması gerekirdi.

Uzatmayayım. Hisse şimdi neden düşüyor?

Adam alçak...

Cevap çok basit. Bu kadar basit.

Bu adamın her türlü olumsuz durumu kullanmak için fırsat kolladığını 2-3 sefer yazdığımı hatırlıyorum. 3. dünya savaşına dahi sevinebileceğini yazmıştım.

İzmir depremini bile bahane olarak kullanmıştı.

Şimdi insanlar çok zor durumdalar ve eğer depremzede iseler, ve ellerinde Eplas varsa, satıp bir yerlere harcamak zorundalar.

Bu alçak adam, bunun dahi hesabını yapar. Bileşik endex şu an 1.51, eplas -9.86. Dün endex artı 10 a yakın yapmışken, bu o kadar da yapmamıştı.

Önceki 49 u gördüğünde, (şimdi bakamayacağım) bileşik endex 1000'in altındaydı, diye hatırlıyorum. Endexin zirvesi ile arasında %10 luk bir fark var.

Kaçayım, sinirim bozulmaya başladı...

Kz, bunca sene içerinde senin hisselerini elinde tutarken ölenler.., ve onların soyundan gelenler için ayrı bir hesap vereceksin.

Pis aile.

Saygı ve selamlarımla,

3. Bu başlığı şu anda 14 kişi okumaktadır. (1 üye ve 13 ziyaretçi)

KOMODOR 2019

Bu aşağılık insanları , hepimiz elimiz kolumuz bağlı izleriz ancak.......

4. Merhaba,

Ha gayret Kz. Seni hep yanlış değerlendirmişiz...

Her gün alçaklığın bilinmeyen sınırları geçiyorsun...

Ha gayret, rekor üstüne rekor.

Guiness'e bildireceğim de, sen insan üstü bir çaba ile devam ediyorsun...

Sana kimse yetişemez Kz. En alçak sensin...

Bir dur dinlen istersen.

İyi bir gün ve Cuma diliyorum.

Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bir dur dinlen istersen.

Ercan abi sen yazdıkça ben yazma gereği duymuyorum. Duygularımıza tercüman oluyorsun.

Var ol, sağ ol abi.

Bu şirketi 12 senedir takip ediyorum. Böyle bir ahlaksızlık gerçekten görmedim.
    Bugün bu mübarek günde Allah'a havale ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bir dur dinlen istersen.

Merhaba,

Bu yazıyı yazdıktan sonra hisse hareketlenmiş. Yazıyla bir alakası var mı, bilemiyorum...

39.48 i görmüş, sonra 37.50 den kapanmış.

Yazıyı yazdığım anki fiyatla neredeyse %10 yapmış, ve yine düşerek kapatmış.

Yani, Kz ve çetesi "Biz ne istersek yaparız, istersek yükseltir, istersek düşürürüz" gibi, mesaj vermiş yatırımcıya...

Evet, yazmak istediğim ve anlattığım tam olarak bu zaten.

Burası borsa ve bu insanlar da yatırımcılarınız. 30 senelik yatırımcınız var ve artık kazanmak hakları ve kazanmak istiyorlar.

Sen ve çeten de, "Ne istersek yaparız..." der gibi işlem yapıyorsunuz.

İşte bu yüzden "Alçak ve Kalleşsiniz" çeten, ailen ve sen.

Bilançoyu merakla bekliyorum.

Borç verdiğin para gelecek mi, reklam ve promosyon göremiyoruz ama, ne kadar pazarlama gideri yazdın, genel giderler ne oldu, vs.

Namuslu olsanız, düşünseniz daha fazla kazanacaksınız da, sizin derdiniz insanlara zulmetmek...

Çok zengin insanlar, her şeyi tadarlar ve hayattan zevk almaz hale gelirler.

Yatırımcıya yaptığınız zulümler, dalavereler vs., hayatınızı renklendiriyor değil mi?

Çok eminim öyle.

Ama,

bir de tersini deneyin.

Hayat daha anlamlı, zevkli, mutlu ve huzurlu olacak.

Daha çok keyif alacaksınız...

Denemeden bilemezsiniz.

Ağzınızdaki kendi kuyruğunuz, farkına varın.

Benden söylemesi.

Yatırımcı arkadaşlara, saygı ve selamlarımla.

İyi bir Miraç gecesi diliyorum...

Bela okumayın, küfür etmeyin. Allah'a havale edin, yeterli.

Aramızda muhakkak çok iyi biri vardır.

7. Merhaba,

Kz'nin emanetçi ortaklarına bir uyarı yapayım dedim. :-)

Sizi uyaran muhakkak olmuştur da, ben yine de uyarayım. Belki biz küçük yatırımcılara da faydası olur.

Bizler bu senedi uzun süredir taşıyoruz, sizler daha iki yıldır taşıyorsunuz ancak, sizler çok büyük paralar koydunuz.

Kz sizi öyle bir oyalar ki, ömrünüzün nasıl geçtiğini bilemezsiniz. Kalan paranız, bir yazlık bile almaya yetmez. Belki o güne kadar ölmüş dahi olursunuz. Ben geçtiğimiz aylarda ölüyordum mesela. :-)

Aldığı 12 milyon doları kaç senede ödedi gördünüz. 3 sene önceki yatırdığınız paralarla şimdiki parayı bir kıyaslayın önce.

O zamanki 12 milyon dolar, faiziyle dahi olsa, şimdiki parayla aynı değil.

Örnek;

10 sene kadar önce bir sahil kasabasında denize sıfır bir arsa satılıktı. 2 dönüm kadar. 40.000 liraydı. Hisselerimin yarısından azı ile alabiliyordum. Hisselere kıyamadım, :-)
    Geçen sene bir vesile ile aynı yere gittiğimde, şimdiki değerinin 50-100 milyon arası olduğunu gördüm. O zaman satılmış, üstüne bungalov gibi bir şeyler yapmışlar.

Buradaki eski yatırımcıların, burayı beklemekten başka çaresi kalmadı. Zira, borsada bütün trenler kalktı gideceği yere vardı. Kaçmayan tren kalmadı neredeyse.

Bunun yanı sıra, arsa, altın ve dolar gibi alternatifler de Kz sayesinde kaçırıldı.

Yani, demem o ki, insanlar burada beklemek zorunda. Burada eskilerden satacak adam bulmanız çok zor. Sizin gibi 1-2 yıllıklardan belki alırsınız ama onlar da ralliyi kaçırdılar. Beklemek zorundalar.

Biraz beklerseniz, sıpanın zikini, çok beklerseniz eşşeğinkini, daha çok beklerseniz filinkini alırsınız.

Her halükarda Kz'nin kini hepimiz aldık.

Uyarım o ki, tutabileceğinizden daha fazlasını almayın...
    ---------------------------------------------------------------

Hisselerimiz kıymetlidir, bir gün asıl değerine gelecektir. Şüphe yok.

Çok hisse sahibinin adı ile gider.

Bizim Kz, hissenin adı ile gidiyor...

--------------------------------------------------------------

Taşıyıcı büyük ortaklar, hadi zaman kaybediyorsunuz. Dolar kurundan, enflasyondan ve gayrimenkul fiyatlarından dolayı paranız 1/5 oldu.
    Kz, sizi ütmek için kim bilir ne planlar yapıyor.

Paranızı ikiye katlayacaksınız, demiş olabilir. Ancak, şu an 5 katı bile sizi kurtarmaz. Bir süre sonra, on katı bile sizi kurtarmayacak. Şimdiden sizler de büyük zarardasınız.

Etrafınızdakilere "Beni neden uyarmadınız!" diyebilirsiniz...

Ben üzünnnn yıllardır burada olan biri olarak uyarıyorum.

Alet olmayın, zarar etmeyin ve beklemeyin.

Bu aile ne yatırımcısından utanır, ne de Allah'tan korkar. Sizi de kendileriyle aynı yere götürecekler...

Hayır, zirveye değil.

Oraya işte.

Siz zaten biliyorsunuz.

İyi bir hafta sonu diliyorum.

Saygılarımla,

(Hisseyi yine 50 küsürün üstüne hemen çıkarın, insanlar satıp acil ihtiyaçlarını görsünler. Ben bütün nakitlerimi tanıdığım depremzedelere azar-çoğar gönderdim. Yine her fiyattan onlar için satarım. Uzun süre işsiz ve evsiz kalacaklar, insanlara en az bir-iki sene destek vermek lazım. Alçaklığı bırakın, insanlara bu fiyatlardan hisse sattırmayın. Alçağın alçağı olmayın) Bakalım ne yapacaksınız, yükseltecek misiniz, yoksa "anam satan varmış" diye düşürecek misiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Sayın ercanbay! Neredesiniz,bir ses verin? Bu karışık günlerde ,sizin yorum ve yazılarınıza ihtiyacımız var. Selamlar,saygılar......

Sayın ercanbay! Hoş geldiniz, sefa getirdiniz.....

Sayfa 296/525 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •